R E K L A M A

+ +2 - Bailly: "Krytyka ze strony fanów była uzasadniona"

Wypowiedzi pomeczowe Marecki90 @30.10.2017 | Przeczytano 852 razy

Bailly: "Krytyka ze strony fanów była uzasadniona"
Źródło: goal.com

Eric Bailly przyznał, że zawodnicy Manchesteru United byli świadomi wszechobecnej krytyki, jaka spadła na nich po ostatnich słabszych wynikach osiąganych w Premier League.

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla zawodników United. Po słabych spotkaniach z Liverpoolem (0:0) i Huddersfield Town (1:2) na cały zespół spadła fala krytyki ze strony kibiców i dziennikarzy. Dopiero zwycięstwo nad Tottenhamem Hotspur (1:0) pozwoliło drużynie Czerwonych Diabłów na chwilę spokoju. Eric Bailly uważa, że ostatnia wygrana była idealną odpowiedzią na krytyczne opinie na temat drużyny z Old Trafford.

Uważam, że fani mogli być krytycznie nastawieni do nas po ostatnich wynikach. To normalne.

 

Trzeba zaakceptować te opinie. W takich momentach trzeba ostrzej trenować, pokazywać najlepsze umiejętności na boisku i wrócić na zwycięski szlak. Wtedy krytyka ucichnie.


Źródło: tribalfootball.com

Tagi: Eric Bailly, Forma, Huddersfield Town, Kibice, Liverpool, Porażka, Premier League, Tottenham Hotspur, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 31.10.2017, 10:34, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert
Jako ekspert zawsze krytykuje słabe strony, nie jestem prymitywnym kibolem który upojony tanim piwskiem po fartownej wygranej baluje do rana po czym zamieszcza wpisy ,, Brawo" ,,Kapitalnie" .

Komentarze (1)