R E K L A M A

+ +2 - Romero może w styczniu opuścić United!

Transfery Marecki90 @03.01.2018 | Przeczytano 4835 razy

Romero może w styczniu opuścić United!
Źródło: sportsport.ba

Według dziennikarzy The Independent Sergio Romero będzie mógł opuścić Manchester United w styczniowym oknie transferowym, jeśli wcześniej kub sprowadzi jego następce.

Głównym powodem wpływającym na decyzję zawodnika o odejściu z klubu z Old Trafford jest to, że nie chce on stracić miejsca w bramce "Albicelestes" podczas turnieju w Rosji.

Podobno Romero zaczął obawiać się o swoje miejsce w kadrze Argentyny po tym, jak jakiś czas temu podczas rozmowy z Jorge Sampaolim usłyszał, że musi regularnie pojawiać się na boisku, jeśli chce pojechać na tegoroczny mundial.

30-letnim bramkarzem United zainteresowane jest kilka klubów z Premier League, La Liga i Serie A, ale José Mourinho chciałby najpierw sprowadzić nowego zmiennika Davida de Gei, zanim zgodzi się na sprzedaż aktualnego.


Źródło: tribalfootball.com

Tagi: Bramkarze, David de Gea, Jorge Sampaoli, Mistrzostwa Świata, Reprezentacje, Sergio Romero, Spekulacje, Transfery

Komentarze (2)

Poziom: 48
dodano: 04.01.2018, 16:08, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Solidny bramkarz obyśmy go wypożyczyli, jak nie trzeba będzie go sprzedać i kupić kogoś nowego...lub wypożycz jakiegoś bramkarza, no i zostaje jeszcze przecież akademia...

Pozdrawiam.
Poziom: 1
dodano: 03.01.2018, 21:31, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert
Wypożyczenie to idealna opcja Romero i United. Klasowy bramkarz co udowodnił w Lidze Europy w tamtym sezonie. Wystarczy zobaczyć jego statystyki. Ma jednak pecha trafiać do United w czasie ery DDG który chyba jednak zostanie na kolejne sezony...
Szkoda, że ten Romero(nie urodzil sie wczesniej) nie trafił do United w czasie gdy Roy Carroll dawał tu popisy swoich niekompetencji :)

Komentarze (2)