R E K L A M A

+ +2 - United przedłużył umowy z 4 zawodnikami!

Kadra Marecki90 @04.01.2018 | Przeczytano 2572 razy

United przedłużył umowy z 4 zawodnikami!
Źródło: thesportreview....

Według informacji opublikowanych przez The Telegraph, Manchester United przedłużył o rok kontrakty z czterema zawodnikami pierwszego zespołu.

O niepublikowanej dotąd informacji poinformował w czwartek dziennikarz brytyjskiego dziennika James Ducker. Władze Czerwonych Diabłów postanowiły zapobiec jakimkolwiek negocjacją innych klubów z zawodnikami, których kontrakty dobiegają końca i zdecydowały się na automatyczne przedłużenie umów piłkarzy o kolejne 12 miesięcy.

Sprawa dotyczy Juana Maty, Andera Herrery, Daleya Blinda oraz Ashleya Younga, a umowa każdego z nich obowiązuje teraz do czerwca 2019 roku.

W swoim artykule Ducker pisze:

Czterech piłkarzy pierwszej drużyny United z końcem sezonu stałoby się wolnymi zawodnikami. Klub chcąc zabezpieczyć się przed ich stratą, zdecydował się na natychmiastowe przedłużenie ich umów o kolejne 12 miesięcy.

 

Manchester United jakiś czas temu w podobny sposób przedłużył umowę Luke'a Shawa. Cała czwórka miała zostać poinformowana o wydłużeniu ich kontraktów w specjalnych listach, które otrzymała od zarządu klubu. 

 

Czy oznacza to, że ci czterej zawodnicy pozostaną na Old Trafford w przyszłym sezonie? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że nikt w United nie chce dopuścić do sytuacji, że któryś z piłkarzy odejdzie z klubu za darmo po wygaśnięciu swojego kontraktu. 


Źródło: 101greatgoals.com

Tagi: Ander Herrera, Ashley Young, Daley Blind, Juan Mata, Kontrakty, Spekulacje

Komentarze - bądź pierwszy