R E K L A M A

+ +2 - Mourinho: "Informacje o moim odejściu to śmieciowe wiadomości"

Klubowe Marecki90 @04.01.2018 | Przeczytano 1133 razy

Mourinho: "Informacje o moim odejściu to śmieciowe wiadomości"
Źródło: goal.com

Podczas czwartkowej konferencji prasowej José Mourinho postanowił odnieść się do spekulacji angielskich mediów na temat jego odejścia z klubu.

Reporterzy Daily Mail powołując się na informacje zebrane od osób blisko związanych z United, poinformowały o zbliżającym się końcu przygody Portugalczyka w klubie z Old Trafford. Na reakcje 54-letniego menadżera nie trzeba było długo czekać. José Mourinho na czwartkowej konferencji przyznał, że jego zaangażowanie w pracę w Manchesterze United nie podlega żadnej dyskusji i nie ma zamiaru zmieniać barw klubowych.

 

 

To zależy od tego, co chcecie wiedzieć i o czym chcecie rozmawiać. Jeśli chcecie mówić o najnowszych doniesieniach to wiedzcie, że nazywam je "śmieciowymi wiadomościami".

 

Jednak jeśli chcecie zapytać mnie wprost czy widzę się w United w następnym sezonie, odpowiadam, że tak. 

 

Powiedziałem to już w momencie, kiedy tutaj przyszedłem, że odejdę dopiero wtedy, kiedy klub tak zadecyduje, ponieważ ja nie mam takich intencji.

 

Mam zamiar tutaj zostać, pracować i wznieść ten klub na właściwe miejsce. Wciąż mam ważny kontrakt, w zasadzie jestem w jego połowie.

 

Mam nadzieję, że gdy kontrakt się skończy, zarząd będzie chciał, żebym został. Moja przyszłość zależy tylko od klubu, bo ja chcę zostać.

 


Źródło: Daily Star

Tagi: José Mourinho, Kontrakty, Manchester United, Spekulacje, Sztab szkoleniowy

Komentarze (2)

dodano: 05.01.2018, 11:57, #2 Zwiń/Pokaż komentarz dq [88.156.8.***]
chciałbys cieniasie żeby były nieprawdziwe,won cieniasie i nie wracaj więcej do MU,TYLKO PŁACZESZ I OBRAZASZ PRAWDZIWYCH DIABŁÓW,PAUL WIE CO MÓWI,MULINIO FRAJERZE SPIER.....
dodano: 05.01.2018, 14:22, #1 Zwiń/Pokaż komentarz James the Killer [93.105.112.***]
Lecz się człowieku, może nie jest jeszcze za późno...

Komentarze (2)