R E K L A M A

+ 0 - "Old Trafford jest za ciche"

Ciekawostki ruudben @04.02.2018 | Przeczytano 1570 razy

"Old Trafford jest za ciche"

Jose Mourinho w ostatnim wywiadzie skrytykował atmosferę panującą na Old Trafford. Wypowiedział się również na temat szans jego drużyny na mistrzostwo kraju.

Portugalski manager już w przeszłości mówił że na stadionie jest za cicho. Stowarzyszenie kibiców zaprosiło go na spotkanie w sprawie tych komentarzy, jednak Mourinho odmówił. 

Alexis Sanchez zagrał dopiero trzy mecze dla nas. Pomimo tego, że na Old Trafford jest za cicho to mamy wspaniały stadion i doskonałą murawę więc zawodnicy lubią tu grać. Pamiętam jak zawzięcie dopingowali kibice Portsmouth. Ich stadion był mały ale atmosfera, która tam panowała była wspaniała. U nas jest za cicho a fani podczas meczy nie okazują za dużo entuzjazmu. 

Wszystko leży w rękach City. W tym sezonie zgubili chyba tylko dziesięć punktów. Nie wydaje mi się, żeby mogli stracić drugie tyle. Nasza gra się znacznie poprawiła od ostatniego sezonu. Więcej wygrywamy, strzelamy, zachowujemy czyste konta i zajmujemy wyższą lokatę w tabeli. Mam nadzieje, że uda nam się ten poziom utrzymać i na koniec rozgrywek będziemy zadowoleni. Jesteśmy wciąż w trakcie przebudowy i następny sezon będzie jeszcze lepszy.


Źródło: SkySports.com

Tagi: José Mourinho, Kibice, Old Trafford

Komentarze - bądź pierwszy