R E K L A M A

+ +2 - Konferecja prasowa Mourinho

Wypowiedzi przedmeczowe Baqs97 @23.10.2018 | Przeczytano 599 razy

Konferecja prasowa Mourinho

Przed meczem z Juventusem odbyła się konferencja prasowa José Mourinho. Oto co do powiedzenia miał szkoleniowiec Manchesteru United. 

  • Alexis Sánchez kontuzjowany

Alexis opuścił poniedziałkowy trening w Carrington, nie zagra jutro. Dostępni są piłkarze których widzieliście, nie mam nic do ukrycia. 

  • Doniesienia o Realu Madryt

Nie, to kłamstwa. Jestem szczęśliwy w Manchesterze United, i z radością wypełnię swój kontrakt. Jedyne o czym myślę to Manchester United

  • Forma zespołu

Nasza forma była widoczna w dwóch ostatnich meczach. Widać było jak chcemy, i jak możemy grać. Postaramy się to zrobić po raz kolejny.

  • Powrót Ronaldo

Cristiano jest na takim poziomie, że nie potrzebuje pytań i odpowiedzi na to, jak dobrym jest zawodnikiem. To jeden z najlepszych zawodników  w historii.

  • O Martialu

Martial gra dobrze jeśli drużyna gra dobrze. Zagrał w dwóch ostatnich meczach w których drużyna zagrała dobrze, więc on sam też pokazał się z dobrej strony.

  • O Pogbie

Nie chcę mówić o Pogbie, nie chcę rozmawiać o kwestiach indywidualnych. Nie zamierzam rozmawiać z hiszpańskimi dziennikarzami, ponieważ są zainteresowani tylko Realem Madryt i Cristiano Ronaldo.

  • Incydent ze Stamford Bridge

Chcę podziękować Sarriemu za szczerość. Sprawy z tym młodym człowiekiem idą za daleko, nie jestem z tego zadowolony. Przyjąłem jego przeprosiny, uważam że zasługuje na drugą szanse, a nie na wyrzucenie z pracy. Sprawa zakończyła się w chwili kiedy mnie przeprosił. 

  • Język portugalski

Nie chcę odpowiadać na pytania po portugalsku, ostatnim razem kiedy użyłem tego języka miałem kłopoty. 

  • Szanse Juventusu

Juventus w ostatnich latach był faworytem do wygrania Ligi Mistrzów. Byli w kilku finałach, zdobywają mistrzostwa Włoch, mają fantastycznego piłkarza jakim jest Ronaldo. Moim zdaniem Juventus w tej edycji jest kimś więcej niż tylko uczestnikiem. 

Tagi: Anthony Martial, Cristiano Ronaldo, José Mourinho, Juventus Turyn, Paul Pogba, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (2)

Poziom: 48
dodano: 23.10.2018, 18:13, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Fajne wypowiedzi Mou, widać że facet ma więcej szacunku do innych to już nie ten sam cham jak kiedyś.

Pozdrawiam.
Poziom: 1
dodano: 23.10.2018, 19:41, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: marsalis
Mnie najbardziej rozbawiło, jak powiedział, że nie podoba mu się ta konferencja i nie chce rozmawiać z dziennikarzami z Hiszpanii :). No i jak zgasił pytanie o tym "co sądzisz o Cristiano Ronaldo".

Komentarze (2)