R E K L A M A

+ +1 - MU powalczy o skrzydłowego AS Romy

Transfery marsalis @26.10.2018 | Przeczytano 852 razy

Dotyczy: AS Roma

MU powalczy o skrzydłowego AS Romy
Źródło: Getty images

Według najnowszych doniesień, Manchester United łączony jest z transferem Cengiza Ündera.

Według Corriere Dello Sport, Czerwone Diabły mogą w nadchodzących miesiącach złożyć ofertę za tureckiego zawodnika, który zanotował świetny start w nowej kampanii Serie A.

AS Roma ma oczekiwać około 44 milionów funtów za swojego piłkarza, Manchester United jest wśród głównych kandydatów do pozyskania jego podpisu. Ofensywnym graczem mocno zainteresowany jest także Arsenal.

Według doniesień, transfer Ündera miałby być zależny od sprzedaży Alexisa Sáncheza i mógłby realnie dojść do skutku, jeśli udałoby się sprzedać Chilijczyka w styczniowym okienku transferowym.

W przeciwnym razie wydaje się mało prawdopodobne, aby Czerwone Diabły sięgnęły głęboko do kieszeni i wydały duże pieniądze na nowego ofensywnego zawodnika. Priorytetem dla zespołu ma być ściągnięcie klasowego obrońcy.

Nawet jeśli klub zdecyduje się na ewentualny transfer, może liczyć na sporą konkurencję. Oprócz Arsenalu, sytuację Turka monitorować mają także Manchester City i Barcelona.

Inne źródła donoszą także, że Alexis Sánchez jest gotów na obniżenie wymagań finansowych aby ułatwić sobie poszukiwania nowego pracodawcy już zimą. Chilijczyk miałby trafić do PSG.


Źródło: Corriere Dello Sport, Manchester Evening News

Tagi: AS Roma, Cengiz Ünder, Pomocnicy, Spekulacje, Transfery

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 27.10.2018, 10:18, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Sanchez co? Biega i robi zamieszanie ale nic z tego nie wychodzi. Gdyby jeszcze był jakiś klasowy napastnik to Alexis mógłby zaliczać chociaż asysty.
A tak zarabia krocie a prawie żądny pożytek z Chilijczyka...a o tym Turku nic nie wiem, a więc nie będę wymyślał.

Pozdrawiam.

Komentarze (1)