R E K L A M A

+ +2 - Konkurs: "Moje wspomnienie z Manchesterem United"

Konkursy marsalis @04.11.2018 | Przeczytano 795 razy

Konkurs: "Moje wspomnienie z Manchesterem United"

Redakcja manusite.pl pragnie zaprosić wszystkich czytelników do udziału w konkursie pt. "Moje wspomnienie z Manchesterem United".

Podczas naszej niespełna miesięcznej przygody w nowym składzie redakcyjnym zauważyliśmy, że lubicie wspominać "stare dobre czasy". I nie chodzi tu nawet o wydarzenia z tej dekady, Wasza pamięć sięga dużo dalej, dlatego postanowiliśmy zaprosić Was do udziału w konkursie. 

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w naszej zabawie?
1. Posiadać aktywne konto na manusite.pl
2. Nadesłać do 11.11.2018r. (włącznie) swoją "pracę" pt. "Moje wspomnienie z Manchesterem United".
2a). Forma i technika pracy - dowolna. Może być to zwykły tekst, może to być fotorelacja opatrzona podpisami, może Wasze dzieci mają zaszczepioną miłość do Czerwonych Diabłów i pomogą Wam wykonać jakąś artystyczną pracę? Liczymy na Waszą kreatywność! 
2b). Prace należy nadsyłać pod adresem: manusitekonkursy@gmail.com w tytule "Moje wspomnienie z Manchesterem United - TWÓJ NICK Z MANUSITE"

Jak chcemy Was uhonorować? 
1. W zależności od zainteresowania i liczby zgłoszeń: 3 lub mniej najlepszych według redakcji prac zostanie opublikowana na portalu manusite.pl
2. W zależności od zainteresowania i liczby zgłoszeń: 3 lub mniej prac zostanie opublikowana na naszym portalu FB

Uwaga!
Przesyłając pracę konkursową zgadzasz się na jej opublikowanie! W przeciwnym razie prosimy o zaznaczenie tego w mailu zgłoszeniowym! 

 

Data 11.11.2018r. jest w tym roku szczególna dla całego naszego narodu, to w końcu 100 rocznica odzyskania niepodległości. Jednak dla nas, nowej redakcji ta data też ma pewien symboliczny wymiar - będziemy już z Wami okrągły miesiąc, dlatego mamy nadzieję, że dostaniemy od Was całe mnóstwo wspaniałych historii związanych z Manchesterem United. 

Tagi: Konkursy, Serwis manusite.pl

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 10.11.2018, 09:01, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Droga redakcjo zajdzie znać czy dostaliście mój email konkursowy.

Pozdrawiam.

Komentarze (1)