R E K L A M A

+ 0 - Shaw i Lingard komentują mecz z Juventusem

Wypowiedzi pomeczowe maxtom3 @08.11.2018 | Przeczytano 520 razy

Dotyczy: Luke Shaw, Jesse Lingard, Juventus vs Manchester United [07.11.2018], Manchester City vs Manchester United [11.11.2018]

Shaw i Lingard komentują mecz z Juventusem
Źródło: https://www.as....

Jesse Lingard i Luke Shaw przed kamerami MUTV przekazali nam jak wiele dla nich znaczyło środowe zwycięstwo nad drużyną Juventusu.

Luke Shaw opisał zwycięstwo Manchesteru United nad "Starą Damą" (2:1) w Lidze Mistrzów jako "wyjątkowe, szczególnie ze względu na odrobienie strat". Angielski obrońca żywi nadzieje, że ten mecz natchnie drużynę przed nadchodzącymi w niedzielę derbami.

Mecz z drużyną z Turynu był dla młodego Anglika ósmym występem z rzędu w pierwszym składzie. To dla niego pierwsza taka seria meczów od fatalnej kontuzji z 2015 roku.

Czułem już nawet przed meczem, że coś z Turynu wywieziemy ze sobą. (…) Juan i jego rzut wolny… Czułem, że coś się stanie zanim Mata stanął do strzału. No i oczywiście Ashley [Young] ze swoim kolejnym świetnym dośrodkowaniem na koniec meczu. Te zdarzenia pokazały światu jak bardzo nasza drużyna chciała tego zwycięstwa. Walczyliśmy o piłkę i szczęście się do nas uśmiechnęło, gdy wpadła do bramki. Czuję, że to było zasłużone – walczyliśmy do samego końca.

To czy zwycięstwo było zasłużone jest dobrym tematem do dyskusji, bo można iść o zakład, że kibice Juventusu mają zgoła odmienną opinię.

 Były chwile, w których mieliśmy dobre posiadanie piłki, szczególnie w pierwszej połowie. Ostatnimi czasy mieliśmy słabe pierwsze połowy, tym razem było już trochę lepiej. Cały czas przemy do przodu, to dobry moment, aby podejść do kolejnego ważnego meczu w niedzielę.

 Nie ma co się dziwić, że Jesse Lingard również był w świetnym nastroju po zwycięstwie.

To było szalone. Nastawienie graczy… Nawet przy wyniku 0:1 nieustannie dążyliśmy do wygrania meczu i to było dla nas najważniejsze. Myślę, że to kwestia mentalności. Ciężki stadion dla przyjezdnych i równie ciężki przeciwnik.

Lingard podkreślił również jak ważna jest dla niego Liga Mistrzów.

Uważam, że mecze Ligi Mistrzów są tymi wydarzeniami, dla których się żyje, to są właśnie te mecze, w których chce się za wszelką cenę zagrać. Jestem szczęśliwy, że brałem w tym udział, no i oczywiście, że udało nam się zwyciężyć.

Pomocnik Manchesteru United, podobnie jak Luke Shaw, patrzy pozytywnie na nadchodzące spotkanie z "Obywatelami".

Wygrywanie meczów zawsze dodaje pewności siebie. Dlatego weźmiemy tę pewność ze sobą na następny mecz przeciwko City i do czasu tego spotkania rozbudujemy ją jeszcze bardziej.

A jak Wasze nastroje przed nadchodzącymi derbami? Czy odrobimy część strat do czołówki tabeli Premier League?


Źródło: www.manutd.com

Tagi: Comeback, Derby, Faza grupowa, Jesse Lingard, Juventus Turyn, Liga Mistrzów, Luke Shaw, Manchester City, Premier League, Wypowiedzi pomeczowe, Wypowiedzi przedmeczowe, Zwycięstwo

Komentarze - bądź pierwszy