R E K L A M A

+ +1 - Kontrakty dla trzech zawodników podstawowego składu w drodze

Kadra marsalis @13.11.2018 | Przeczytano 846 razy

Dotyczy: Juan Mata, Ander Herrera, Ashley Young

Kontrakty dla trzech zawodników podstawowego składu w drodze
Źródło: MEN

Manchester United rozpoczął rozmowy nad nowym kontraktem dla Andera Herrery, Juana Maty i Ashleya Younga.

Kontrakty dwóch Hiszpanów kończą się w czerwcu przyszłego roku, co za tym idzie obaj będą mogli negocjować warunki z innymi klubami już w styczniowym okienku transferowym.

Według informacji Manchester Evening News, klub rozpoczął już rozmowy z przedstawicielami pomocników, aby zatrzymać ich na Old Trafford na dłużej.

Mata i Herrera zostali sprowadzeni do Manchesteru latem 2014 roku. Były zawodnik Chelsea kosztował rekordowe 37,1 miliona funtów, natomiast Athletic Bilbao wzbogaciło się o 29 milionów.

José Mourinho już kilka miesięcy temu wypowiadał się na temat nowych kontraktów dla swoich piłkarzy:

Mam nadzieję, że zostaną w klubie. W przypadku Juana i Andera nawet kiedy nie grają, kiedy nie zaczynają meczów albo nie dostają dużo minut, ich cechy charakteru, to co reprezentują wobec współczesnego podejścia do piłki nożnej to unikat. Chociażby ze względu na to jest dla mnie bardzo istotne zatrzymanie ich w zespole.

Ashley Young wzbudził zainteresowanie kilku klubów, w tym West Hamu United, Evertonu czy Watfordu. Manchester United chciałby jednak zatrzymać Anglika na kolejny sezon. Wicekapitan Czerwonych Diabłów ma otrzymać propozycję przedłużenia kontraktu o kolejny sezon.


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Ander Herrera, Ashley Young, Juan Mata, Kontrakty, Obrońcy, Pomocnicy

Komentarze - bądź pierwszy