R E K L A M A

+ +2 - Co teraz pocznie Wayne Rooney?

Byli zawodnicy maxtom3 @17.11.2018 | Przeczytano 1036 razy

Dotyczy: Wayne Rooney

Co teraz pocznie Wayne Rooney?
Źródło: https://www.cau...

W czwartkowy wieczór miało miejsce bardzo nostalgiczne, dla mnie osobiście szczególnie smutne wydarzenie. Wayne Rooney zagrał swój 120., a zarazem ostatni mecz dla reprezentacji Anglii.

Myślę, że tego dnia niejeden fan Czerwonych Diabłów mógł po cichu wytrzeć łezkę z pod swojego oka. Jako stosunkowo młody kibic wychowałem się na grze Rooneya i dalej nie jestem w stanie uwierzyć, że kariera naszego najlepszego w historii strzelca powoli dobiega końca. Jak to tak? Przecież ledwie chwilę temu grał z wściekłym wyrazem twarzy, przypominając angielskiego awanturnika z pubu, w koszulce z logiem Vodafone. Przecież ledwo parę meczów ubiegło od jego hattricka w debiucie. Przecież opaskę kapitana dostał na pewno nie wcześniej niż parę dni temu.

Niestety lata lecą nieubłaganie, a Rooney powoli żegna się ze swoją karierą piłkarską. Zdążył z resztą zapowiedzieć, że D.C. United (jak mogę o nim pisać, jako o graczu innego klubu niż Evertonu lub Manchesteru United?!) będzie klubem, w którym zakończy karierę. Być może będziemy mieli jednak okazję zobaczyć go w innej roli na boisku. Zgodnie z doniesieniami Sky Sports, Anglik zapytany o to, czy chciałby w przyszłości zostać trenerem odpowiedział:

Tak, to jest coś, co mnie pasjonuje i co chciałbym robić. Oczywiście zanim to nastąpi muszę dokończyć moje obowiązku tutaj, w USA. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to do czasu powrotu do Anglii zakończę wszystko co miałem w planach i będę w stanie rozważyć każdą ofertę jaką dostanę.

Anglik dodał również, że kariera trenerska byłaby dla niego lepsza niż rola eksperta telewizyjnego.

Zawsze jest na coś czas. Jest czas na wstąpienie do telewizji, jeśli to jest droga, którą chciałbyś podążać. Myślę, że każdy jest inny i akurat ja wolałbym dać sobie szansę w trenerce, lub menadżerce. Jeśli się w tym nie sprawdzę, to jestem pewien, że będą okazję do pracy w telewizji i gdziekolwiek indziej, gdzie będę się dobrze czuł.

Widzielibyście Wazzę w roli menadżera Manchesteru United w przyszłości? A może Everton?


Źródło: Sky

Tagi: Emerytura, Felietony, Kapitanowie, Legendy United, MLS, Reprezentacje, Trenerzy, Wayne Rooney

Komentarze (2)

Poziom: 48
dodano: 17.11.2018, 14:01, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Rooney może spróbować trenerki czemu nie? Contr ex gracz Juve, Gurdiola i Enrique, Lampard z Chelsea, Gerrard z Rangers i Zidane na zasiłku plus Simeone ex gracz Interu pokazują że świeża krew pomaga...jak nie to zawsze Rooney może pojechać do Niemiec na ogórki.

Pozdrawiam.
Poziom: 1
dodano: 19.11.2018, 21:09, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: marsalis
Próbować zawsze warto, Roo jeszcze musi porobić uprawnienia, ale dorabiając sobie teraz w Stanach ma na to czas :).

Komentarze (2)