R E K L A M A

+ +2 - Fred otrzymał wsparcie od byłego zawodnika Arsenalu

Kadra marsalis @19.11.2018 | Przeczytano 762 razy

Dotyczy: Fred

Fred otrzymał wsparcie od byłego zawodnika Arsenalu

Brazylijczyk przyszedł do Manchesteru latem za 52 miliony funtów, w dalszym ciągu jednak nie wywalczył sobie solidnego miejsca w podstawowej 11-stce.

Gilberto Silva, były piłkarz "Kanonierów", uważa że to tylko kwestia czasu zanim Fred pokaże swoją pełną wartość na Old Trafford.

Brazylijczyk, który przyszedł do Manchesteru United z Szachtara Donieck, rozegrał do tej pory zaledwie 581 minut w 9 spotkaniach. Silva twierdzi jednak, że sposób w jaki zaaklimatyzował się do gry na Ukrainie, może napawać optymizmem co do przyszłości Freda w Anglii.

Jestem przekonany, że świetnie poradzi sobie w United. Ma silny charakter, pokazywał go już w przeszłości. Między grą w Brazylii i na Ukrainie jest kolosalna różnica, a mimo to świetnie się tam zaadaptował. Poradzi sobie też w Premier League. Rozmawiamy regularnie i jego marzeniem od zawsze była gra w Anglii.

Gilberto, który był w kadrze Brazylii na wygranym mundialu w 2002 roku, przeszedł po turnieju do Arsenalu.

Potrzeba czasu żeby przywyknąć do gry w Premier League. Dla mnie to była ciężka przeprawa. W Brazylii i Anglii styl gry jest zupełnie inny. Tempo gry, jej intensywność – w Anglii to zupełnie inny poziom.


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Forma, Fred, Gilberto Silva, Premier League, Transfery

Komentarze (2)

Poziom: 48
dodano: 19.11.2018, 20:14, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
A ja tam lubię styl gry Freda, ale musi się jeszcze oswoić i będzie naprawdę dobrze...jedynie jeszcze ta cholerna obrona to nasze największe osłabienie...

Pozdrawiam.
Poziom: 1
dodano: 19.11.2018, 21:10, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: marsalis
Mi też się Fred podoba i chciałbym go więcej na boisku, trochę ożywienia jest jak gra.

Komentarze (2)