R E K L A M A

+ +2 - Była oferta za Koulibaliego?

Transfery marsalis @20.11.2018 | Przeczytano 880 razy

Dotyczy: Napoli

Była oferta za Koulibaliego?

Według doniesień argentyńskiej stacji telewizyjnej TyC Sports, Napoli odrzuciło ofertę Manchesteru United w wysokości 77 milionów funtów za swojego obrońcę Kalidou Koulibaliego.

Prawdziwość tych doniesień jest mocno dyskusyjna, ciężko się bowiem powoływać na argentyńskie źródła mające rzekomo informacje z europejskiego rynku transferowego.

Niemniej jednak, Kalidou Koulibaly jest jednym z kilku dużych nazwisk, które miałyby wzmocnić linię obrony Czerwonych Diabłów. 77 milionów funtów może się okazać jednak zbyt małą kwotą, Napoli domaga się ponoć nie mniej niż 89 milionów.

Innymi obrońcami łączonymi z drużyną z Old Trafford są między innymi Harry Maguire i Toby Alderweireld. José Mourinho ma być zdeterminowany do pozyskania klasowego obrońcy jeszcze w styczniowym oknie transferowym.


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Harry Maguire, Kalidou Koulibaly, Leicester City, Napoli, Obrońcy, Spekulacje, Toby Alderweireld, Tottenham Hotspur, Transfery

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 20.11.2018, 21:20, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
My jak narazie mamy istny szrot w obronie, Valencia ma swoje lata ale to jedyny najlepszy obrońca w naszych szeregach i moim zdaniem jeden z najlepszych na świecie...zasłużył sobie i tyle.

Reszta naszych obrońców to średniaki, Honda naprawdę lubię i uważam za dobrego obrońcę ale chłop jest zawsze kontuzjowany, co nie pozwala mu na regularną grę i wskoczenie na wyższy poziom.

Smalling...warunki fizyczne i papier na obrońcę ma, to co przeszkadza Chrisowi to nie równa forma, momenty przyspania, na plus jest że potrafi on strzelić od czasu do czasu gola...ale brak mu równej formy i kogoś kto tworzyłby z nim duet...tutaj widziałbym Jonsa ale kontuzje przeszkadzają by stworzyć taki diet stoperów.

Baily myślałem że będzie takim naszych rzeźnikiem na środku obrony, ale chłop też popełnia takie kloce że głowa boli, brak mu odpowiedniego i moim zdaniem starszego obrońcy z doświadczeniem który by mu pomógł i nauczył czegoś.

Lindelof jest młody i nie ma w drużynie odpowiedniego stopera który by go nauczył i pomógł...a więc nie mam zamiaru obwiniać go za błędy jakie popełnił.

Shaw naprawdę chciałbym żeby utrzymał równą formę , bo umiejętności ma spore.

Rojo jest zawzięty, taki w gorącej wodzie kompakt i czasem to się to podoba ale i potrafi też nieźle zawalić w obronie. Obyśmy dali mu jeszcze szansę, bo może wskoczyć na lepszy poziom.

Tak na koniec, potrzebujemy z jednego czy dwóch dobrych środkowych obrońców i kogoś na zmiennika Valencji. Obrona to nasza najgorsza formacja i należy najlepiej w zimie kupić przynajmniej z jednego obrońcę i może kogoś zaklepać na lato.

Obyśmy kupili jakiegoś dobrego jednego czy dwóch obrońców i powalczyli chociaż o te 4 miejsce na zakończenie sezonu.

Pozdrawiam.

Komentarze (1)