R E K L A M A

+ 0 - Agent Pellegriniego ucina spekulacje

Transfery marsalis @21.11.2018 | Przeczytano 690 razy

Dotyczy: AS Roma

Agent Pellegriniego ucina spekulacje

Agent Lorenzo Pellegriniego ucina wszelkie spekulacje łączące jego podopiecznego z transferem do Manchesteru United mówiąc, że Pellegrini "myśli wyłącznie o AS Romie".

22-letni pomocnik ma w swoim kontrakcie zawartą klauzulę wykupu w wysokości 30 milionów euro. Według medialnych doniesień Manchester United był zainteresowany aktywowaniem jej i sprowadzeniem zawodnika na Old Trafford.

Agent zawodnika, Giampiero Pocetta, szybko uciął wszelkie spekulacje o ewentualnych przenosinach Pellegriniego na wyspy. W Corriere dello Sport powiedział:

Przykro mi, że wypłynęły plotki dotyczące aspektów finansowych związanych z moim podopiecznym, szczególnie, że Lorenzo nigdy się nimi nie przejmował. Na boisku dostaje obecnie odpowiednio dużo czasu, odwdzięcza się dobrą grą. Wszelkie pozaboiskowe spekulacje nigdy go nie rozpraszały.

Prasa donosiła, że Pocetta spotkał się w z reprezentantami Manchesteru United w celu omówienia kontraktu swojego zawodnika. Ten aktualnie wynosi 34 tysiące funtów tygodniowo - Czerwone Diabły miały podwoić tę kwotę.

Pocetta jednak twierdzi, że Pellegrini w najbliższym czasie nie myśli o opuszczeniu Rzymu:

Pellegrini myśli teraz tylko na rozwojem i poprawą gry dla AS Romy. To normalne, że cieszy się zainteresowaniem, ale Lorenzo jest tutaj szczęśliwy. Gdy przyjdzie odpowiednia pora, usiądziemy do rozmów z Monchim.


Źródło: Sky Sports

Tagi: AS Roma, Lorenzo Pellegrini, Pomocnicy, Spekulacje, Transfery

Komentarze - bądź pierwszy