R E K L A M A

+ +1 - Nowy zawodnik Czerwonych Diabłów

Transfery marsalis @21.11.2018 | Przeczytano 1203 razy

Nowy zawodnik Czerwonych Diabłów
Źródło: MEN

Paul Woolston był jednym z uczestników wtorkowego treningu Manchesteru United. Klub nie ogłosił jeszcze jego transferu oficjalnie.

Manchester Evening News informował już we wrześniu, że 20-latek został przyjęty na okres próbny po tym, jak Newcastle United zwolniło go z kontraktu (jak większość składu U-23). Woolston był regularnym bramkarzem rezerw "Srok" w poprzednich latach.

Manchester United wypożyczył aż 3 młodych bramkarzy do innych zespołów: Deana Hendersona, Joela Castro Pereirę i Kierana O'Harę. Dlatego też w klubie zrobiło się miejsce dla nowego młodego golkipera.

Woolston po raz pierwszy uczestniczył w treningu pierwszej drużyny United. David de Gea i Sergio Romero ciągle pozostają na zgrupowaniach reprezentacji, dlatego na treningu byli jedynie Lee Grant i właśnie młody Woolston.

To nie pierwszy raz kiedy Manchester United nie ogłasza oficjalnie nowego nabytku. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce z Polakiem, Łukaszem Bejgerem. Zawodnik potwierdzony został dopiero na liście 55 zgłoszonych zawodników do rozgrywek drużyn U-21. 


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Bramkarze, Kontrakty, Newcastle United, Paul Woolston, Talenty, Transfery, Treningi

Komentarze - bądź pierwszy