R E K L A M A

+ +1 - "Szpital" w Manchesterze

Kontuzje marsalis @21.11.2018 | Przeczytano 892 razy

"Szpital" w Manchesterze
Źródło: Daily Star

Ostatnie dni to seria kontuzji zawodników podstawowego składu. Zobaczcie jak wygląda obecna sytuacja kadrowa.

Marouane Fellaini, który nabawił się stłuczenia podczas zgrupowania reprezentacji Belgii trenuje już z drużyną. Na boiskach treningowych stawili się także Diogo Dalot, oraz Anthony Martial, który z powodu kontuzji musiał opuścić mecze reprezentacji Francji, na które został powołany po dłuższej przerwie. O tych trzech zawodnikach Manchesteru pisaliśmy już tutaj. 

Romelu Lukaku i Paul Pogba nie zostali uwiecznieni na zdjęciach z ostatniej sesji treningowej. Belg pracował nad powrotem do zdrowia w klinice Move to Cure w Antwerpii. Lukaku ma problemy z udem o czym pisaliśmy już wcześniej. Istnieje prawdopodobieństwo, że rosły napastnik znajdzie się w kadrze meczowej podczas weekendowych zmagań w Premier League. Paul Pogba ominął derby z powodu stłuczenia, do zdrowia dochodził w Dubaju. 

Kolejnym piłkarzem, który aktualnie znajduje się na liście kontuzjowanych jest Marcus Rashford. Anglik nabawił się urazu w meczu reprezentacji. Jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania. 

Z chorobą zmagał się natomiast Victor Lindelöf. Podczas meczu reprezentacji zszedł z boiska po 45 minutach, prawdopodobnie z powodu grypy. Na szczęście szybko wrócił do zdrowia i wczoraj zagrał już pełne spotkanie. 

Do zdrowia wcześniej już wrócił Antonio Valencia, który pojechał na zgrupowanie kadry Ekwadoru. 


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Anthony Martial, Antonio Valencia, Kontuzje, Marcus Rashford, Marouane Fellaini, Paul Pogba, Romelu Lukaku

Komentarze - bądź pierwszy