R E K L A M A

+ +2 - Smalling negocjuje nowy kontrakt

Kadra marsalis @22.11.2018 | Przeczytano 771 razy

Dotyczy: Chris Smalling

Smalling negocjuje nowy kontrakt
Źródło: REUTERS

Podstawowy obrońca Manchesteru United, Chris Smalling, rozpoczął negocjacje dotyczące nowego kontraktu.

Daily Mail informuje, że Chris Smalling negocjuje z klubem nową umowę. Anglik zarabia obecnie 80 tysięcy funtów tygodniowo, podpis pod nową umową może go znacząco wzbogacić, nowe honorarium wynosić ma 120 tysięcy funtów.

Kontrakt Smallinga wygasa latem 2019 roku, ale klub z Old Trafford ma możliwość aktywowania klauzuli, która automatycznie przedłuży kontrakt Smallinga o kolejne 12 miesięcy. Prasa jednak informuje, że włodarze Manchesteru woleliby od razu podpisać nową umowę w celu zatrzymania zawodnika na dłużej.

Pozycja bloku defensywnego w tym sezonie jest mocno niepewna, ale Chris Smalling wygrywa póki co rywalizację z Ericem Baillym, Marcosem Rojo i Philem Jonesem i wraz z Victor Lindelöfem stanowi podstawową parę obrońców. José Mourinho już od kilku miesięcy rozgląda się za wzmocnieniem pozycji środka obrony, niemniej jednak chciałby zatrzymać Smallinga w klubie.

29-latek (urodziny dzisiaj 22.11!) rozegrał z Diabełkiem na piersi już 303 spotkania, co daje mu na ten moment 3 pozycję, jeśli chodzi o staż w klubie. 


Źródło: Daily Mail

Tagi: Chris Smalling, Kontrakty, Obrońcy

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 22.11.2018, 23:58, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Ta 80 tysięcy za grę w kratkę, a teraz 120 tysięcy? Oby podniósł poziom gry, jak nie to wydany 40 tysięcy co tydzień w błoto na obrońcę który może być max rezerwowym.

Jak dla mnie kontrakt powinien wyglądać tak: 80 tyś za tydzień plus bonusy za występy w pierwszym składzie, czyste konta, asysty i gole, jeśli Chris robi swoje zarobi więcej, koniec z płaceniem i grę w kratkę, chcesz zarabiać więcej? Graj lepiej i tyle.

Pozdrawiam.

Komentarze (1)