R E K L A M A

+ +1 - Konferencja prasowa: Mourinho o stanie kadrowym

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @23.11.2018 | Przeczytano 794 razy

Konferencja prasowa: Mourinho o stanie kadrowym
Źródło: GETTY

José Mourinho na konferencji prasowej uaktualnił nasze informacje dotyczące stanu zdrowia piłkarzy Manchesteru United przed nadchodzącym spotkaniem z Crystal Palace.

W ostatnich dniach narastało wiele niepewności co do stanu zdrowia sporej liczby piłkarzy Manchesteru United. Kilku zawodników nabawiło się urazów jeszcze podczas zmagań ligowych, spora jednak część piłkarzy przywiozła kontuzje ze zgrupowań reprezentacji. 

Nad Old Trafford być może nieco mocniej zaświeci słońce, ponieważ sytuacja Marouane'a Fellainiego, Paula Pogby, Anthony'ego Martiala, Marcusa Rashforda i Romelu Lukaku wygląda na całkiem korzystną.

Przez dwa tygodnie każdego dnia czekaliśmy na nowe informacje - złe lub dobre - odnośnie stanu zdrowia naszych piłkarzy, którzy znajdowali się na zgrupowaniach reprezentacji

- powiedział manager MU.

Martial został z nami, nie pojechał z kadrą na mecze. Pracował bardzo ciężko. Był zagrożony kontuzją, jego organizm był osłabiony, ale dzięki ciężkiej pracy jest teraz w pełni sił i jest gotowy na jutrzejsze spotkanie. Fellaini też zagra.

 

Rashford przyjechał do nas z drobnym problemem, ale jest gotowy żeby zagrać. Lukaku jest gotowy, co prawda niesie to ze sobą lekkie ryzyko, ale jest gotowy. Wiedzieliśmy, że Paul Pogba dojdzie do siebie podczas tej przerwy, także na niego też możemy jutro liczyć. Wydaje mi się, że na obecną chwilę nie ma piłkarza, z którego nie możemy skorzystać. 

Wygląda więc na to, że wszystkie wcześniejsze doniesienia mediów były zdecydowanie przesadzone, a kontuzje zawodników Czerwonych Diabłów okazały się na tyle znikome, że będą oni gotowi na starcie w 13. kolejce Premier League. Oby pełna kadra przełożyła się na zadowalający wynik.


Źródło: manutd.com

Tagi: Anthony Martial, Crystal Palace, José Mourinho, Kontuzje, Marcus Rashford, Marouane Fellaini, Paul Pogba, Premier League, Romelu Lukaku, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy