R E K L A M A

+ +2 - Mourinho: "Straciliśmy 2 punkty"

Wypowiedzi pomeczowe marsalis @24.11.2018 | Przeczytano 822 razy

Dotyczy: José Mourinho, Manchester United vs Crystal Palace [24.11.2018]

Mourinho: "Straciliśmy 2 punkty"

José Mourinho nie krył rozczarowania przegapioną szansą na zbliżenie się do drużyn z czoła stawki. 

Straciliśmy 2 punkty

To bardzo zły wynik, nie zdobyliśmy punktu, my straciliśmy dwa. Założenie na najbliższych 8 spotkań do końca grudnia, było takie, że walczymy o każde zwycięstwo, odzyskujemy pozycję w lidze, skracamy dystans i zbliżamy się do czołówki. Dzisiaj straciliśmy dwa punkty. 

Zabrakło intensywności

Daliśmy im kilka okazji na złapanie oddechu bo nie byliśmy wystarczająco konsekwentni. Graliśmy nieźle, potem traciliśmy piłkę, daliśmy odpocząć bramkarzowi i obronie rywala. Potem czekaliśmy aż coś się wydarzy, ale nic takiego nie miało miejsca.

Wpajanie wiary w zawodników

Można wpływać na zawodników, jeśli są otwarci na sugestie. Kiedy zawodnik jest otwarty i jest w stanie zrozumieć, że musi zmienić swoją naturę, styl gry, żeby stać się lepszym - zrobi to. Jest wiele przykładów na to jak trenerzy potrafią wpływać na zawodników. Nie można zmienić ich DNA, ale drobne szczegóły są możliwe do poprawy.

Jakie jest rozwiązanie?

Nie można zmienić natury zawodnika zbyt drastycznie. Rozwiązanie jest z pewnością takie, że będę musiał podjąć kilka ważnych decyzji kierując się sercem, które zawodnicy pokazują na boisku. Potem pewnie będę winił się za te decyzje, bo stwierdzę, że serce to trochę za mało i brakuje jakości. Mamy mecz we wtorek, to dobra wiadomość, bo nie będzie czasu na rozwlekanie dzisiejszego występu. Jutro mamy trening.


Źródło: manutd.com

Tagi: Crystal Palace, Forma, José Mourinho, Old Trafford, Premier League, Remis, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 25.11.2018, 00:11, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
A ja się pytam? Gdzie były potrzebne transfery? A druga sprawa...pieprzyć system 4-5-1 na cholerę nam te dziadostwo? Bo inne ekipy tak grają? I tak spiszemy ten sezon na marne, a więc gramy 4-4-2 z dwoma napadziorami i styl atak z kontry i tyle.

Rozumiem remis z ekipą z top 1-5 ale z Crystal Palace? Jeśli z orłami nie umiemy wygrać to jaka nas czeka przyszłość? Ed i Mou muszą się dogadać, tak samo jak Mou z piłkarzami i potrzebne są wzmocnienia bo jak narazie cofamy się w rozwoju.

Następny mecz z Youn Boys przyjadą zadowolenii bo wiedzą że mają szansę nam dokopać...tak dziś wygląda United.

Pozdrawiam.

Komentarze (1)