R E K L A M A

+ +1 - Fred zirytowany małą ilością minut na boisku

Kadra marsalis @02.12.2018 | Przeczytano 878 razy

Dotyczy: Fred

Fred zirytowany małą ilością minut na boisku
Źródło: Sky Sports

Pomocnik Czerwonych Diabłów, Fred, jest sfrustrowany, że przez brak odpowiedniej liczby minut na boisku został odsunięty od narodowej reprezentacji.

25-latek cały czas nie potrafi wywalczyć sobie stałego miejsca w zespole po tym, jak latem z Szachtara Donieck trafił do Anglii. 

Fred był w składzie Brazylii na mundialu, jednak z powodu kontuzji nie wystąpił na boiskach w Rosji. Niemniej po zakończonym turnieju Brazylijczyk wystąpił w 3 z 4 pierwszych spotkań swojej kadry. Niestety, później został pominięty przy powołaniach na towarzyskie mecze z Urugwajem i Kamerunem.

Grałem bardzo mało w Manchesterze United, więc to naturalne, że profesor Tite nie mógł wycenić mojej realnej wartości na ten moment, nawet jeśli ciężko pracowałem pod jego okiem w przeszłości.

 

Manager (Mourinho) zdecydował nie wystawiać mnie w meczach. To jego decyzja. Ja ciągle wykonuję swoją pracę, nie mogę pozwolić, żeby ta sytuacja negatywnie na mnie wpłynęła. Muszę być cierpliwy.

Po rozpoczęciu trzech pierwszych spotkań sezonu United w podstawowym składzie, Fred wystąpił zaledwie w 4 z 11 kolejnych meczów w Premier League. Jego obecność na boisku z Young Boys Berno (1:0), była pierwszą w meczach Ligi Mistrzów od gry otwierającej zmagania grupowe. 

Start w Manchesterze nie jest dla mnie łatwy, dostaję mało minut. W Szachtarze zawsze grałem dużo, tutaj sytuacja jest trochę inna.

 

Pozostaję jednak skupiony na swojej pracy w Manchesterze United. Mam też nadzieję, że wkrótce powrócę do narodowej reprezentacji i będę miał okazję pomóc kolegom w Copa América.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Forma, Fred, José Mourinho, Pomocnicy, Skład

Komentarze - bądź pierwszy