R E K L A M A

+ +2 - Reading rywalem Czerwonych Diabłów w Pucharze Anglii

Puchar Anglii marsalis @03.12.2018 | Przeczytano 837 razy

Dotyczy: Manchester United vs Reading [05.01.2019], Reading

Reading rywalem Czerwonych Diabłów w Pucharze Anglii
Źródło: goolfm.net

Manchester United rozpocznie swoje zmagania w Pucharze Anglii od III rundy, rywalem będzie zespół Reading.

Data spotkania z Reading, które odbędzie się na Old Trafford, wciąż nie jest dokładnie ustalona. Wiadomo tylko, że mecz odbędzie się między 4 a 7 styczna, kilka dni po spotkaniu ligowym z Newcastle United (2 stycznia).

"Królewscy" okupują aktualnie 21. pozycję w tabeli Championship z 18 punktami na koncie. Manchester United zmierzył się z drużyną Reading w styczniu 2017 roku, także w ramach III rundy Pucharu Anglii. W tamtym meczu podopieczni Mourinho wygrali gładko 4:0. Bramki strzelali Marcus Rashford (2), Anthony Martial i Wayne Rooney.

W zeszłym sezonie Manchester United uległ w finale FA Cup londyńskiej Chelsea (0:1). Dwa sezony temu odpadł z "The Blues" w ćwierćfinale tych rozgrywek.

Ostatni triumf w najstarszych rozgrywkach na świecie, Czerwone Diabły odniosły w 2016 roku. W finale po dogrywce pokonały wtedy Crystal Palace i po raz 12. wzniosły puchar.


Źródło: manutd.com

Tagi: FA Cup, Federacja angielska, Losowanie, Old Trafford, Reading, Terminarz

Komentarze (3)

Poziom: 48
dodano: 04.12.2018, 22:41, #3 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Ja osobiście nie składam broni tylko piszę jak pewnie będzie, bo tak właśnie dziś wygląda United. My męczymy się z każdym rywalem, wojny w szatni i w biurach United na temat transferów, to wszystko nie pomaga.

Jako kibic wierzę w odrodzenie United, ale piszę komenty typy pewnie będzie tak...czyli słabo bo całe United wygląda słabo.

Ale...optymistą jestem cały czas bo porażki doprowadzą do czegoś dobrego...do czego? Do zmian, a zmiany może wyjdą nam na zdrowe drogi i kochany panie redaktorze!

Będzie dobrze, choć pewnie nasi dadzą ciała :).

Pozdrawiam.
Poziom: 48
dodano: 04.12.2018, 18:44, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Reading? Wystarczająco żeby nasi odpadło, Mourinho nie nie chce mówić o cudach ostatnio, ale jeśli nasi wygrają ten mecz jeszcze u siebie , to to dopiero będzie cud.

Pozdrawiam.
Poziom: 1
dodano: 04.12.2018, 18:49, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: marsalis
To niesamowite, jak można obserwować nastroje wśród kibiców, w tym przypadku na Twoim przykładzie :D. Jeszcze niedawno optymizm i wola walki, teraz rezygnacja i nastawienie się na łomot od słabiaka z drugiej ligi :(.

Komentarze (3)