R E K L A M A

+ +2 - Mourinho: "Nie potrzebujemy cudu, żeby znaleźć się w TOP4"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @04.12.2018 | Przeczytano 488 razy

Dotyczy: José Mourinho, Manchester United vs Arsenal [05.12.2018]

Mourinho: "Nie potrzebujemy cudu, żeby znaleźć się w TOP4"
Źródło: REUTERS

José Mourinho utrzymuje, że Manchester United nie potrzebuje cudu, aby ukończyć sezon w czołowej czwórce, wbrew cytatom z jego wcześniejszych wypowiedzi, które przytaczają media.

Czerwone Diabły zajmują obecnie 7. lokatę w ligowej tabeli i potrzebują solidnej serii gier, aby zacząć wspinać się po jej szczeblach. 

Mourinho został zapytany o cytaty z wypowiedzi przed środowym spotkaniem z Arsenalem, w których wyraźnie sugerował, że jego drużyna potrzebuje cudu, aby zakończyć sezon w TOP4.

Nie wiem czy rzeczywiście tak powiedziałem, czy nie. Jeśli jednak użyłem słowa "cud", to nie jest zupełnie to co czuję w związku z tą sprawą

- odpowiedział dziennikarzom zebranym w ośrodku treningowym AON.

Mamy osiem punktów straty do czwartego miejsca. Nie sądzę, żebyśmy potrzebowali cudu, potrzebujemy dobrej serii gier. Musimy przestać tracić punkty w spotkaniach, w których nie wypada ich tracić.

 

Przed meczem z Crystal Palace powiedziałem, że naszym celem jest wskoczenie do TOP4 pod koniec grudnia.

Cel się zmienił, ale w tym sensie, że teraz postaramy się jak najbardziej skrócić dystans do czołowych drużyn w tym samym czasie. Myślę, że to daleko odbiega od znaczenia słowa "cud".

 

Potrzebujemy trochę więcej szczęścia w związku z problemami, z którymi się borykamy. Kilku zawodników musi poprawić swoje występy, musimy grać lepiej jako drużyna, ale nie potrzebujemy do tego cudu.

Czerwone Diabły będą miały świetną okazję do skrócenia dystansu do czołowych drużyn już jutro, grając na Old Trafford z Arsenalem.


Źródło: manutd.com

Tagi: Arsenal, Forma, José Mourinho, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 04.12.2018, 18:31, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Rasa i się skończy przyjedzie Emery z chłopcami z Londynu i złoją nas 3-0 albo 3-1 i na następnej konferencji znowu zapytamy Józka Mourinho o cudy.

Nasz styl gry jest słaby, ale obrona to największa tragedia...wiem potrzebujemy skrzydłowego i napastnika, ale obrona to badziewie i już teraz trzeba kogoś kupić. Gdybyśmy mieli lepszą obronę to nie stracilibyśmy aż tylu punktów ale co zrobić...

Pozdrawiam.

Komentarze (1)