R E K L A M A

+ 0 - Ranieri: "Mourinho to wspaniały człowiek"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @08.12.2018 | Przeczytano 541 razy

Dotyczy: José Mourinho, Claudio Ranieri, Manchester United vs Fulham [08.12.2018]

Ranieri: "Mourinho to wspaniały człowiek"

Claudio Ranieri w przedmeczowym wywiadzie w superlatywach wypowiadał się o José Mourinho i sobotnim spotkaniu z Manchesterem United.

To oczywiście trudne spotkanie, ale dla Fulham to są mecze, w których możemy tylko zyskać

- powiedział włoski szkoleniowiec.

To w końcu Manchester United, mają w swoich szeregach wspaniałych piłkarzy. Dla nas najważniejsze jest żeby zagrać solidne spotkanie, być konsekwentnym i skoncentrowanym przez 90 minut. Chcielibyśmy zachować pierwsze czyste konto w sezonie.

Wspomniałeś o koncentracji od pierwszej minuty spotkania, wielu z Twoich zawodników zagra swój pierwszy mecz na Old Trafford, jak ważne w takich chwilach jest zachowanie chłodnej głowy?

Myślę, że dla wielu piłkarzy to spełnienie marzeń z dzieciństwa. Gra na Old Trafford, przed ogromną publicznością. Myślę, że to duża dawka pozytywnych emocji. Piłkarze muszą być pewni tego co robią na boisku, wtedy wszystko im się uda. 

Podczas swojej konferencji prasowej podzieliłeś się z dziennikarzami informacją, że José Mourinho​ wysłał Ci SMS-a o treści "Witaj z powrotem", jak określisz Wasze relacje?

José to wspaniały człowiek, manager, mamy bardzo dobre relacje.

Na sam koniec, czy zmagacie się z jakimiś problemami kadrowymi?

Nie, zawodnicy, których miałem do tej pory do dyspozycji są gotowi, ciężko trenują, teraz wystarczy, że wybiorę pierwszą jedenastkę.


Źródło: manutd.com

Tagi: Claudio Ranieri, Fulham, José Mourinho, Manager, Old Trafford, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy