R E K L A M A

+ +1 - Mourinho: "Wyjątkowi zawodnicy o wyjątkowych cechach"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @08.12.2018 | Przeczytano 477 razy

Dotyczy: José Mourinho, Manchester United vs Fulham [08.12.2018]

Mourinho: "Wyjątkowi zawodnicy o wyjątkowych cechach"
Źródło: Getty

Manager Czerwonych Diabłów wypowiedział się o spotkaniu przeciwko Fulham, wyróżnił kilku piłkarzy i podsumował dotychczasowe grudniowe spotkania.

Mamy w składzie poszczególnych graczy o wyjątkowych cechach. Dla przykładu Rashford, Herrera, to są zawodnicy, których gra, jeśli nawet nie jest najlepsza w meczu to nadrabia intensywnością, pasją, konsekwencją i poświęceniem. Wolę jednak mówić o drużynie, która ma odpowiednią mentalność i wolę walki, którą teraz musimy przekuć na zwycięstwo w meczu z Fulham

- powiedział Mourinho.

Mieliśmy tylko dwa dni od ostatniego spotkania, nie jest łatwo przygotować się w tak krótkim czasie do meczu. Fulham jest w takiej samej sytuacji, ale styl gry, który przygotowali na mecz z nami prawdopodobnie nie będzie wymagał takiego nakładu sił i zaangażowania jak nasz. Nie szukamy jednak wymówek.

 

Kilka tygodni temu powiedziałem w tym miejscu o grudniowych planach. Od tamtej pory nie przegraliśmy spotkania. Taka jest rzeczywistość. Dużo dobrej walki i pozytywnej energii, ale tylko jedno zwycięstwo przeciwko Young Boys i aż trzy remisy. Potrzebujemy punktów, ale Fulham też nie odpuści tego spotkania.


Źródło: manutd.com

Tagi: Fulham, José Mourinho, Old Trafford, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy