R E K L A M A

+ 0 - Rashford: "Nie ma żadnego sekretu - pracuj ciężko, osiągaj wyniki!"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @08.12.2018 | Przeczytano 602 razy

Dotyczy: Marcus Rashford, Manchester United vs Fulham [08.12.2018]

Rashford: "Nie ma żadnego sekretu - pracuj ciężko, osiągaj wyniki!"
Źródło: Getty

Chwalony po spotkaniu przeciwko Southampton (2:2) przez José Mourinho Marcus Rashford jest bojowo nastawiony przed meczem z Fulham. Zapewnia, że absolutne minimum, jakiego mogą się spodziewać kibice Czerwonych Diabłów w każdym meczu, to 100% serca zostawionego na boisku przez każdego z zawodników.

W sytuacji w jakiej jesteśmy aktualnie, kiedy nie gramy najlepszej piłki na jaką nas stać, ciężka praca to absolutna podstawa i od tego musimy zacząć.

 

Moje nastawienie polega na tym, że cokolwiek się nie wydarzy na boisku, muszę dać z siebie 110%, tak żeby schodząc z placu gry niczego nie żałować, żeby nie mieć poczucia, że mogło się dać więcej drużynie.

 

Nie ma w tym żadnej filozofii, trzeba ciężko pracować i dopiero wtedy liczyć na wyniki.

 

Kibice chcą widzieć jak wygrywamy mecze, a my chcemy wygrywać dla nich

- dodał młody Anglik.

Musimy zebrać wszystko do kupy, mamy wystarczająco dużo jakości żeby wygrywać z każdą drużyną. Czasem jednak łatwiej jest o tym mówić niż potem wykonać na boisku.

 

Obecnie jesteśmy właśnie w takim okresie, gdzie mamy trudności z przekuciem tego co potrafimy i wiemy na wyniki na boisku. Ale to nie znaczy, że przestaniemy starać się grać coraz lepiej. Musimy po prostu starać się jeszcze mocniej. I z pewnością tak zrobimy.


Źródło: manutd.com

Tagi: Forma, Fulham, Marcus Rashford, Old Trafford, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy