R E K L A M A

+ 0 - Young chce nowego kontraktu

Kadra marsalis @10.12.2018 | Przeczytano 445 razy

Dotyczy: Ashley Young

Young chce nowego kontraktu
Źródło: Getty images

Weteran z przyjemnością podpisałby nowy kontrakt z klubem, gdyż jak sam mówi, ciągle jest głodny zdobywania kolejnych trofeów z Czerwonymi Diabłami.

Ashley Young na Old Trafford zawitał w 2011 roku po transferze z Aston Villi. Przychodził rzecz jasna jako skrzydłowy, chociaż w ostatnich latach zmienił swoją pozycję na boisku i widzimy go jako bocznego obrońcę lub wahadłowego.

Young, który w zeszłym sezonie pokazywał się z bardzo dobrej strony, zapracował na wyjazd z kadrą Anglii na Mistrzostwa Świata w Rosji. Manchester United natomiast nagrodził go w marcu przedłużeniem kontraktu o rok. To oznacza, że umowa bocznego obrońcy wygasa latem 2019 roku.

Sam zainteresowany powiedział:

Wszystko zależy od klubu. Ja czuję się równie sprawny co w wieku 21 lat i tak długo jak nogi będą w stanie nieść mnie po boisku, chciałbym zostać w Manchesterze.

Young w barwach Manchesteru United sięgnął po Mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej i Ligę Europy.

Kiedy dołącza się do takiego klubu jak Manchester United, tak szybko jak przekracza się próg ich drzwi, można być pewnym, że jeśli wcześniej nie znało się historii tej drużyny, w ciągu tygodnia będzie się znało wszystko na pamięć.

 

Czuć jak wielki jest to klub, dla mnie największy klub na świecie, zawsze tak było i zawsze tak zostanie.

 

Wszyscy w klubie doskonale znają jego historie. Tytuły, puchary, to jest właśnie Manchester United.

 

Kiedy wchodzi się do muzeum, uderza ile ten klub osiągnął, chce się być częścią jego historii. Sam też byłem częścią drużyny, która zdobywała trofea.

 

Teraz mam 33 lata, w lipcu skończę 34, ale ciągle chcę wygrywać, zdobywać nowe puchary. Każdy z nas ma w sobie żądzę zwycięstwa.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Ashley Young, Historia United, Kontrakty, Obrońcy, Pomocnicy, Trofea

Komentarze - bądź pierwszy