R E K L A M A

+ +1 - Alderweireld wysyła sygnały - blisko transferu?

Transfery marsalis @15.12.2018 | Przeczytano 1434 razy

Dotyczy: Toby Alderweireld, Tottenham

Alderweireld wysyła sygnały - blisko transferu?
Źródło: REUTERS

Część fanów Manchesteru United zauważyła ostatnio aktywność Belga w mediach społecznościowych, czy to może być wskazówka bliskiego transferu?

Toby Alderweireld już od dłuższego czasu łączony jest z ekipą Czerwonych Diabłów, spekulacje nasiliły się po tym, jak do mediów wyciekła informacja, że zarząd Manchesteru United przekaże 100 milionów funtów do dyspozycji trenera już w zimowym oknie transferowym.

Obrona United w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań, dlatego wzmocnienie środka defensywy ma być celem numer jeden. Alderweireld to jeden z najlepszych obrońców w Premier League, latem kończy mu się kontrakt z Tottenhamem Hotspur.

Falę emocji wzbudziła aktywność Belga na Twitterze. W piątkowy wieczór, brazylijski profil Manchesteru United zapytał swoich fanów, jakich pięciu wzmocnień chcieliby w swoim ukochanym klubie.

Jeden z komentarzy, w których wymieniony został między innymi Alderweireld, został polubiony przez samego zainteresowanego z jego oficjalnego konta.

To oczywiście tylko "lajk" na portalu społecznościowym, ale kibice entuzjastycznie zareagowali na rozniesioną w błyskawicznym tempie wiadomość.

Chcielibyście zobaczyć Belga w czerwonym trykocie?


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Obrońcy, Portale społecznościowe, Spekulacje, Toby Alderweireld, Tottenham Hotspur, Transfery

Komentarze - bądź pierwszy