R E K L A M A

+ 0 - Young: "Jesteśmy rozczarowani"

Wypowiedzi pomeczowe marsalis @17.12.2018 | Przeczytano 481 razy

Young: "Jesteśmy rozczarowani"
Źródło: MEN

Ashley Young, który był kapitanem w niedzielnym spotkaniu przeciwko Liverpoolowi (1:3), jako jedyny z zawodników udzielił wywiadu.

Ashley Young pochwalił i podziękował fanom Czerwonych Diabłów za wspaniały doping, podczas przegranego spotkania na Anfield. Odniósł się także do nastrojów w szatni piłkarzy Manchesteru po dotkliwej porażce z odwiecznym rywalem. 

Kibice byli wspaniali, zresztą tak jak cały ten sezon. To rozczarowanie zarówno dla nich jak i dla nas. Musimy postarać się wyciągnąć pozytywy z tego spotkania i być gotowym na następne

- powiedział Anglik

To rozczarowujące. Nie wiem co jeszcze mogę dodać. Dwie bramki padły po rykoszetach, ale w meczu były takie momenty, kiedy wróciliśmy do gry na 1:1, czułem że możemy podkręcić tempo i wygrać. Nie było nam to jednak pisane.

 

Strata bramki zawsze rozczarowuje. Myślę, że kontrolowaliśmy zapędy rywali. W drugiej połowie grali agresywnie, wysoko zakładając pressing, ale tego się spodziewaliśmy. Potem przyszły te dwa gole po rykoszetach - zeszło z nas wtedy powietrze i to rywale wygrali. 


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Ashley Young, Liverpool, Porażka, Premier League, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze - bądź pierwszy