R E K L A M A

+ +1 - Wpadka na Twitterze Paula Pogby

Ciekawostki marsalis @18.12.2018 | Przeczytano 1505 razy

Dotyczy: Paul Pogba, José Mourinho

Wpadka na Twitterze Paula Pogby

Zaskakująca informacja o zwolnieniu José Mourinho przyczyniła się do drobnej wpadki na profilu mediów społecznościowych francuskiego pomocnika. Szybko jednak została usunięta. 

Na Twitterze Paula Pogby pojawił się dość enigmatyczny wpis. Zdjęcie, na którym Francuz w zabawny sposób spogląda w oko aparatu opatrzony był podpisem "Caption this!" - "Podpisz to" zachęcający do interakcji jego obserwujących, a także hasztagiem sponsora, firmy Adidas, o brzmieniu #heretocreate. 

Niefortunnie publikacja twitta nastąpiła dosłownie kilka minut po tym, gdy świat obiegła informacja o odejściu z klubu managera José Mourinho.

Twitt został bardzo szybko usunięty, jednak część internautów zaczęła spekulować, że mógł być on wyrazem "zadowolenia" ze zwolnienia Mourinho. Pogba nie miał bowiem dobrych relacji z portugalskim szkoleniowcem.

Sprawa wyjaśniła się niedługo później. Adidas w oficjalnym oświadczeniu napisał:

Post Paula Pogby był uprzednio zaplanowaną inicjatywą związaną z kampanią marketingową. Został on natychmiast usunięty po tym gdy stało się jasne, że może być mylnie odebrany jak wyraz braku szacunku do Manchesteru United i  José Mourinho.

Jak widać Francuz nie miał z tym nic wspólnego, a intencje posta zostały pod wpływem okoliczności i przypadku mylnie odebrane. Nie przeszkodziło do jednak internautom zastosować stosu inwektyw w kierunku Pogby, mimo błyskawicznej reakcji i usunięciu wpisu. 


Źródło: Sky Sports

Tagi: Adidas, José Mourinho, Konflikty, Manager, Paul Pogba, Portale społecznościowe, Skandale

Komentarze - bądź pierwszy