R E K L A M A

+ 0 - Redknapp: "To wina Mourinho, nie Woodwarda"

Klubowe marsalis @19.12.2018 | Przeczytano 1073 razy

Dotyczy: José Mourinho, Ed Woodward

Redknapp: "To wina Mourinho, nie Woodwarda"
Źródło: Liverpool Echo

Były piłkarz takich klubów jak Liverpool i Tottenham Hotspur, a obecnie ekspert piłkarski i felietonista, uważa że za złą sytuację w klubie nie można obwiniać Eda Woodwarda, a jedynie José Mourinho.

Zwolnienie Portugalczyka zaskoczyło cały świat we wtorkowy poranek 18 grudnia. 19 punktów straty do lidera tabeli ligowej, słaby styl gry i wewnętrzne konflikty - generalnie argumentów "za" zwolnieniem Mourinho było wiele, jednak takie kroki zawsze szokują, szczególnie po wcześniejszych zapewnieniach zarządu, jakoby Portugalczyk miał pewne wsparcie.

Jeśli już o zarządzie mowa, to spora część kibiców Czerwonych Diabłów otwarcie krytykuje jedną z najbardziej aktualnie rozpoznawalnych postaci związanych z klubem - Eda Woodwarda. Głównym zarzutem jest przede wszystkim brak wsparcia dla Mourinho na rynku transferowym, a zwłaszcza brak dostarczenia obrońcy przed obecnym sezonem. 

Jamie Redknapp uważa jednak, że Mourinho podczas swojego pobytu na Old Trafford miał wszystko co mu było potrzebne do stworzenia wystarczająco silnej drużyny

Nie zgadzam się z obwinianiem Woodwarda o obecny stan Manchesteru United. Ed nie gra w piłkę, nie wysyła zawodników na boisko, jego zadanie to wydawanie i zarabianie pieniędzy.

 

Dał Mourinho właściwie wszystko czego ten sobie zażyczył przez te ostatnie 2,5 roku. W zasadzie większość zakontraktowanych zawodników grała w drużynie.

 

Ostatni raz, kiedy United zdominowali przeciwnika, miał miejsce w meczu ze Swansea City w zeszłym sezonie - to nie ma nic wspólnego z zarządem.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Ed Woodward, Jamie Redknapp, José Mourinho, Konflikty, Manager

Komentarze - bądź pierwszy