R E K L A M A

+ 0 - Myhre: "Solskjær to myśliciel"

Ciekawostki marsalis @20.12.2018 | Przeczytano 862 razy

Myhre: "Solskjær to myśliciel"

Według byłego reprezentanta Norwegii Thomasa Myhre, Ole Gunnar Solskjær to "myśliciel" i jest gotowy żeby rozbłysnąć w Manchesterze United, oraz przywrócić "iskrę" wśród kibiców klubu.

Niektórzy krytycy zatrudnienia Solskjæra przypominają jego nieudany okres w Cardiff City. Jednak były bramkarz reprezentacji Norwegii i Evertonu Thomas Myhre uważa, że rozwój Solskjæra i jego humanistyczne podejście do pracy trenerskiej pomogą mu w przygodzie na Old Trafford.

Ma zupełnie inny styl od większości piłkarskich trenerów - jest myślicielem!

 

Ciężko go zobaczyć rozwścieczonego przy linii bocznej boiska, jest spokojny i rozsądny. Nie używa też zbyt ostrych słów w kierunku swoich piłkarzy, nie ma więc co liczyć na popularną "suszarkę".

 

Ole lubi się stylizować na trenera w typie Carlo Ancelottiego, lubi podejmować właściwe decyzje podczas spotkania. Tak samo było, kiedy był jeszcze zawodnikiem.

Solskjær ma za sobą nieudaną przygodę w Cardiff City, teraz przejmuje bliższy jego sercu klub, o dużo większych jednak aspiracja, Myhre uważa, że jego bliskość z Manchesterem United będzie dużym atutem.

Zna kulturę tego klubu, spędził tu 11 lat, trenował rezerwy, przeszedł wszystkie kroki w swojej karierze.

 

Rozumiem obawy związane z jego wcześniejszym epizodem w Cardiff, ale tutaj sytuacja jest inna. Zna klub od podszewki, jest jego legendą.

 

Da fanom dużo radości, ożywi iskierkę, która tli się w ich sercach. Jest gotowy na tę posadę.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Cardiff City, Manager, Manchester United, Ole Gunnar Solskjær

Komentarze - bądź pierwszy