R E K L A M A

+ +1 - Konferencja prasowa przed meczem z Cardiff City

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @22.12.2018 | Przeczytano 543 razy

Dotyczy: Ole Gunnar Solskjær

Konferencja prasowa przed meczem z Cardiff City
Źródło: mutv

Najważniejsze cytaty z pierwszej konferencji prasowej Ole Gunnar Solskjæra.

Tymczasowy manager Czerwonych Diabłów i legenda Old Trafford zapewnił, że pozwoli piłkarzom na pokazanie swojej klasy i umiejętności w nadchodzącym gorącym okresie. Harmonogram spotkań jest bardzo napięty, możemy więc spodziewać się sporej rotacji. 

Stan kadrowy możecie prześledzić tutaj.

Lukaku dostał kilka dni wolnego, jeszcze się z nim nie widziałem. Nie spotkałem się też z Alexisem, ten wraca do pełni dyspozycji po urazie.

Ole zaznaczył, że spory udział przy wyborze pierwszej "11" na mecz z Cardiff City będą mieć Michael Carrick i Kieran McKenna

Carrick i McKenna pracują z tymi piłkarzami od początku sezonu dlatego wiem,  że mogę liczyć na ich wsparcie i radę. W ciągu najbliższy 10-15 dni rozegramy bardzo dużo spotkań, kluczowe jest wybranie zawodników, którzy mogą przynieść zespołowi wyniki.

Potrzebujemy wyników, ale równie ważne jest, żeby pokazać każdemu zawodnikowi, że może liczyć na szansę w tym okresie. Taka jest już natura gry na wyspach - trzeba rotować składem.

- dodał Norweg

Kieran i Michael są naprawdę świetni. To przyjemne uczucie, wrócić do domu i widzieć jak wszyscy się rozwijają. Grałem z Michaelem w jednej drużynie, a teraz widzę jak wyrasta na wspaniałego trenera. 

Najważniejsza praca na teraz to poznanie piłkarzy, obserwowanie ich, wyszukanie wszystkich naszych atutów. Oczywiście widziałem prawie każde spotkanie Manchesteru United gdy byłem jeszcze w Norwegii, ale poznanie zawodników i przekazanie im swojej wizji gry, pokazanie im co mogą poprawić, to będzie moja praca przez najbliższych kilka miesięcy.


Źródło: manutd.com

Tagi: Alexis Sánchez, Boże Narodzenie, Cardiff City, Debiuty, Kieran McKenna, Michael Carrick, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Romelu Lukaku, Skład, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy