R E K L A M A

+ 0 - Solskjær: "Chłopcy byli fantastyczni"

Wypowiedzi pomeczowe marsalis @23.12.2018 | Przeczytano 743 razy

Solskjær: "Chłopcy byli fantastyczni"
Źródło: Getty images

Norweg po meczu z Cardiff City nie krył zadowolenia. 

Reakcja zawodników

Spędziłem z tymi piłkarzami czwartek i piątek, nie mieliśmy dużo czasu. Myślę, że pomogły nam wiadomości od Wayne'a Rooneya! Powiedział nam, żebyśmy sprawili, że zawodnicy będą cieszyć się grą, żeby byli Manchesterem United. O to właśnie ich poprosiłem, to był trudny tydzień dla nich i dla mnie. Z taką ilością różnych emocji i informacji kłębiących się w głowie zareagowali cudownie. Byli dzisiaj świetni. 

Boczni obrońcy

Wczoraj mieliśmy krótką sesję treningową poświęconą właśnie bokom obrony. Chcieliśmy, żeby Ashley grał wysoko, a Luke wspierał Martiala. Świetnie to dzisiaj zagrało.

Jakość

To świetna grupa piłkarzy. Chcą dawać z siebie wszystko dla klubu. Noszą na koszulkach symbol Manchesteru United, a to dlatego, że każdy z nich jest bardzo jakościowym zawodnikiem, dlatego są w tym klubie. 

Jeden mecz na raz 

Skupiamy się na jednym meczu. Następne w kolejce jest Huddersfield, damy dzisiaj chłopcom nacieszyć się wygraną, a potem skupiamy się w pełni na następnym rywalu. 

Robota do wykonania

Musimy się w pełni skupić na następnej sesji treningowej, nic więcej się nie da zrobić. Ja i Mike Phelan mamy kilka pomysłów, które będziemy sukcesywnie wprowadzać do gry zespołu. 

OT musi znowu wywoływać strach u rywali

Kiedy grałem na OT jako piłkarz zawsze czułem się jak w domu. Zawsze czuliśmy, że możemy wygrać mecz, nawet jeśli po 90 minutach nie udało nam się strzelić i zaczynał się doliczony czas. Na Old Trafford musimy pokazywać cierpliwość i odpowiednią postawę - nigdy się nie poddawać. 

 


Źródło: manutd.com

Tagi: Boże Narodzenie, Cardiff City, Debiuty, Manager, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Wypowiedzi pomeczowe, Zwycięstwo

Komentarze - bądź pierwszy