R E K L A M A

+ +1 - Mata: "Czas na optymizm"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @26.12.2018 | Przeczytano 806 razy

Mata: "Czas na optymizm"
Źródło: MEN

Ostatnie wpisy na blogu Juana Maty były bardzo wymowne. Jednak tym razem Hiszpan przelewa na kibiców duże dawki optymizmu. 

Hiszpan określił ostatni tydzień jako "odmienny", podziękował także José Mourinho za wszystkie trofea, które razem wygrali. Potem skupił się na ostatnich wydarzeniach - nowym trenerze, wygranej z Cardiff i nadchodzących meczach. 

Legendarny Ole Gunnar Solskjær jest naszym nowym szkoleniowcem i nie mogliśmy zacząć lepiej naszej współpracy. 

To była przekonująca wygrana z Cardiff City, podniesie ona z pewnością morale drużyny w końcówce tego roku. Czas być optymistycznym, patrzeć naprzód i ciężko pracować żeby wspiąć się w ligowej tabeli. Jesteśmy naprawdę zdeterminowani, chcemy dać dużo radości naszym kibicom.

W Boxing Day czeka nas mecz z Huddersfield. To przypomina mi moje początki w Premier League, przez te kilka lat Boxing Day stał się jednym z moich ulubionych dni w roku. Na trybunach jest wiele rodzin i mamy nadzieję zaprezentować dobrą grę żeby dorzucić trochę do tej sielskiej atmosfery. To szczególny dzień dla angielskiej piłki. 

Kilka dnia później mierzymy się z Bournemouth, drużyną która ma fantastyczny sezon. W pierwszym starciu udało nam się wygrać po bramce Marcusa Rashforda z doliczonego czasu gry, myślę że w niedzielę będą się chcieli za to zrewanżować.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Bournemouth, Boxing Day, Boże Narodzenie, Huddersfield Town, Juan Mata, Kibice, Manager, Old Trafford, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy