R E K L A M A

+ +1 - Solskjær bliski wyrównania klubowego rekordu

Ciekawostki marsalis @28.12.2018 | Przeczytano 1297 razy

Solskjær bliski wyrównania klubowego rekordu

Ole Gunnar Solskjær notuje świetny start w swojej przygodzie z Manchesterem United, po wygranych nad Cardiff City i Huddersfield Town brakuje mu tylko jednego zwycięstwa, aby wyrównać klubowy rekord.

Norweg zasłynął w historii klubu tym, że zawsze spisywał się na medal, kiedy drużyna najbardziej go potrzebowała, jego wejścia z ławki owiane są legendą. Teraz gdy klub potrzebował zmiany na stanowisku managera, to znowu on zjawił się by pomóc. 

Dwa mecze i dwie wygrane, póki co marzenia wszystkich kibiców, a także samego Ole Gunnara Solskjæra z pewnością są spełnione. Jednak Norweg może zapisać się w historii klubu wyrównując jego rekord, jeśli chodzi o wygrane z rzędu przez nowego managera. 

Trzy razy z rzędu wygrywało przed nim tylko dwóch szkoleniowców. Jednym z nich był Sir Matt Busby. Drugim... José Mourinho.

Czerwone Diabły już w niedzielę zmierzą się z Bournemouth. Jest to przeciwnik wprost skrojony pod bicie rekordów dla piłkarzy United. Na 15 starć, tylko dwukrotnie "Wisienki" były w stanie pokonać United, 10 spotkań zakończyło się zwycięstwem piłkarzy z Old Trafford, padły 3 remisy. 

Czy Norwegowi uda się poprowadzić drużynę do kolejnego zwycięstwa?


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Bournemouth, José Mourinho, Manager, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Rekordy, Sir Matt Busby

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 28.12.2018, 23:10, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Mamy Ole Gunnara i wiarę w lepsze jutro teraz będzie z United lepiej i Solskjaer wyrówna rekord trzech meczy.

Pozdrawiam.

Komentarze (1)