R E K L A M A

+ 0 - Alexis bliski powrotu - "To pracoholik"

Kadra marsalis @28.12.2018 | Przeczytano 913 razy

Alexis bliski powrotu - "To pracoholik"
Źródło: GETTY

Wydaje się, że powrót Alexisa Sáncheza jest kwestią najbliższych spotkań.

Alexis Sánchez podzielił się z kibicami w mediach społecznościowych swoimi treningami, które mają przygotować go do powrotu na murawę. Seria filmików z ćwiczeń na boisku i siłowni zwieńczona została podkładem muzycznym, piosenką "Eye of the tiger".

Chilijczyk wypadł ze składu pod koniec listopada z powodu kontuzji i od tamtego czasu ciężko pracuje aby jak najszybciej wrócić na boisko. 

Po meczu z Huddersfield Town manager Czerwonych Diabłów Ole Gunnar Solskjær udzielił informacji na temat stanu zdrowia ofensywnego piłkarza. Był też pełen podziwu ciężkiej pracy swojego podopiecznego, gdy ten postanowił trenować w Boże Narodzenie, mimo że dostał wolne. 

Alexis wraca do treningów. Ma za sobą dwa dobre dni ćwiczeń siłowych, mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli go wprowadzić do treningów z piłką. Nie ma pewności co do jego występu przeciwko Bournemouth, ale z Newcastle United powinien być już dostępny.

 

W Boże Narodzenie dostał oczywiście wolne tak jak każdy zawodnik, ale mimo to trenował. Bardzo chce wrócić na boisko. Wydaje się, że to pracoholik. 

Czekacie na Chilijczyka w akcji? Czy pod nowym trenerem w końcu odpali?


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Alexis Sánchez, Bournemouth, Boże Narodzenie, Kontuzje, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Treningi, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy