R E K L A M A

+ 0 - Stan kadrowy przed meczem z Bournemouth

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @28.12.2018 | Przeczytano 1329 razy

Stan kadrowy przed meczem z Bournemouth

Ole Gunnar Solskjær przekazał pozytywne informacje co do stanu kadry Czerwonych Diabłów. Przed meczem z Bournemouth do gry może wrócić kilku piłkarzy.

Piątkowy poranek przyniósł dużo pozytywnych informacji. Norweg w rozmowie z mediami wyjawił, że Romelu Lukaku, Anthony Martial i Alexis Sánchez wzięli udział w lekkim treningu, który odbył się w czwartek w kompleksie treningowym AON.

Trener zasugerował również, że bliscy powrotu są Marcos Rojo i Scott McTominay. Mniej powodów do zadowolenia przynosi dyspozycyjność Chrisa Smallinga. Anglik będzie pauzować prawdopodobnie aż do meczu z Tottenhamem Hotspur w połowie stycznia, powodem jest kontuzja stopy.

Od meczu z Huddersfield Town nie mieliśmy zbyt dużo okazji do trenowania. Romelu, Anthony i Alexis wczoraj odbyli lekki trening, dzisiaj powinni dołączyć do reszty drużyny, przynajmniej w części sesji.

 

Marcos i Scott też prawdopodobnie dołączą do drużyny już niedługo.

 

Smalling zmaga się z urazem stopy, nie sądzę abyśmy mogli z niego skorzystać w najbliższym czasie. Być może nawet do meczu z Tottenhamem (13 stycznia) pozostanie poza kadrą.

Spośród wszystkich wymienionych piłkarzy tylko Anthony Martial miał okazję zagrać pod wodzą nowego szkoleniowca. Niestety, choroba zmusiła go do opuszczenia spotkania z Huddersfield Town (3:1).

Nadchodzące dni to bardzo intensywny okres. Zaledwie po 3 dniach od meczu z "Wisienkami" podopieczni Solskjæra zmierzą się z Newcastle United. To świetna okazja do dużej ilości rotacji i sprawdzenia głębi składu, a dla zawodników szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności.


Źródło: manutd.com

Tagi: Alexis Sánchez, Anthony Martial, Bournemouth, Boże Narodzenie, Kontuzje, Marcos Rojo, Newcastle United, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Romelu Lukaku, Scott McTominay, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy