R E K L A M A

+ 0 - Rok 2019 oczami Bossa

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @02.01.2019 | Przeczytano 900 razy

Rok 2019 oczami Bossa

Ole Gunnar Solskjær nie kryje ekscytacji tym co czeka go w nowym roku. 

Będące w dobre formie Czerwone Diabły będą szukać czwartego z rzędu zwycięstwa pod wodzą nowego managera, co ustanowiłoby rekord jeśli chodzi o serię gier nowych szkoleniowców w historii klubu. 

Pierwsze spotkanie w 2019 roku to wyjazdowa potyczka z Newcastle United.

Muszę powiedzieć, że do tej pory nie zdarzyło mi się wchodzić w Nowy Rok w taki sposób, ale jestem tym bardzo podekscytowany. 

Mam zamiar cieszyć się czasem spędzonym tutaj. Dla każdego trenera praca z zawodnikami tej klasy to coś fantastycznego.

Poprzednie trzy spotkania przyniosły kibicom dużo radości, zespół strzelił w nich 12 bramek i każdorazowo w ładnym stylu odprawiał z kwitkiem rywali. 

Tymczasowy trener MU podkreśla, że najważniejsze jest skupienie się na własnych poczynaniach, a nie na tym co robi przeciwnik. 

Zawsze powtarzam zawodnikom - jeśli skupiasz się zbyt mocno na przeciwniku, Twoja własna gra będzie mniej skoncentrowana i skuteczna.

Dlatego zamierzamy skupiać się na sobie. Newcastle United ma nieco odrębny styl gry do tego prezentowanego chociażby przez Bournemouth i może przysporzyć innego rodzaju kłopotów. Dlatego obejrzymy 1-2 nagrania meczów naszego następnego rywala, ale potem skupiamy się wyłącznie na swojej grze. Skupiamy się na tym żeby grać jak Manchester United. 

Mecze wyjazdowe nie muszą być skupione na 90 minutach szaleńczego ataku, ale będzie to baza wyjściowa do naszej gry. Będziemy zapuszczać się w pole karne przeciwnika kiedy tylko będzie ku temu sposobność.

Solskjær z przyjemnością wraca wspomnieniami do meczów przeciwko Newcastle United jeszcze z czasów jego gry na boiskach angielskiej ekstraklasy. W pamiętnym meczu z 2003 roku, który zakończył się zwycięstwem 6-2, Norweg wpisał się na listę strzelców pięknym strzałem z woleja. 

Przyjąłem piłkę klatką piersiową, potem posłałem ją do siatki wolejem z lewej nogi. Zdaje się, że w tamtym momencie wyrównaliśmy wynik spotkania. Potem zagraliśmy jednak prawdziwy koncert, skończyło się na 6-2 dla nas. To był świetny mecz.


Źródło: manutd.com

Tagi: Boże Narodzenie, Newcastle United, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy