R E K L A M A

+ 0 - O wpływie Sir Alexa Fergusona

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @02.01.2019 | Przeczytano 852 razy

O wpływie Sir Alexa Fergusona

Ole Gunnar Solskjær w przedmeczowej konferencji potwierdził, że Sir Alex Ferguson jest aktywny w życiu klubu i pomaga Norwegowi w jego przygodzie na Old Trafford. 

Spędziłem z nim kilkanaście lat więc z pewnością miał na mnie większy wpływ wtedy niż przez ostatni tydzień. 

- powiedział Norweg

Naturalnie informuję go o tym co się dzieje w klubie. Wczoraj złożył nam wizytę podczas treningu i myślę, że dobrze się bawił. Odbył kilka krótkich rozmów ze sztabem trenerskim, wspierał nas. 

Sir Alex wie, że cały sztab trenerski jaki pracuje w klubie to Manchester United wzdłuż i wszerz, mamy ten klub we krwi. Wie też, że zrobimy wszystko, absolutnie wszystko aż do ostatniej sekundy pobytu w tym klubie żeby pomóc Manchesterowi United. 

Ole Gunnar Solskjær rozpoczął swoją trenerską przygodę na OT w doskonałym stylu zgarniając w trzech meczach komplet punktów i notując 12 trafień na koncie Manchesteru United. Przed jego zatrudnieniem pojawiały się wątpliwości, czy Norweg sprawdzi się na poziomie Premier League, szczególnie po nieudanej przygodzie z Cardiff City. 

Nie wiem czy czuję się swobodnie jako trener na tym poziomie. Wiem natomiast, że czuję się swobodnie w tym klubie. To mój dom. 

Spędziłem w tym klubie 15 lat i to po prostu ja. Mijanie wszystkich tych ludzi na korytarzach, to ja, czuję się komfortowo w tym otoczeniu. 

To prawdopodobnie do Was (dziennikarzy), należy ocena czy jestem jako trener na odpowiednim poziomie. Ja cieszę się z tych chwil z powrotem w domu. 


Źródło: sky sports

Tagi: Boże Narodzenie, Cardiff City, Manager, Newcastle United, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Sir Alex Ferguson, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze - bądź pierwszy