R E K L A M A

+ +1 - Po co do Dubaju?

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @05.01.2019 | Przeczytano 1237 razy

Po co do Dubaju?
Źródło: GETTY

Ole Gunnar Solskjær dokładnie wyjaśnił w jakim celu kadra Manchesteru United uda się do Dubaju przed ligowym spotkaniem z Tottenhamem Hotspur.

Zaraz po pucharowym meczu z Reading drużyna Czerwonych Diabłów wybierze się w podróż do Dubaju, aby w ciepłym klimacie przygotowywać się do ligowej potyczki z drużyną "Kogutów". 

Zdążyłem już poznać piłkarzy, ale nie mieliśmy zbyt dużo czasu na treningi. 

W Dubaju zaplanowaliśmy mini obóz, który przygotuje nas fizycznie. Mamy zamiar ciężko pracować, więc jeśli ktoś myśli, że to będą wakacje, to jest w błędzie. Będziemy wszyscy wspólnie pracować nad poprawą kondycji i siły, oczywiście pomyślimy też nad rozwiązaniami przed meczem z Tottenhamem. 

Z pewnością po tak okresie tak licznych gier i mniejszej ilości treningów, skupienie się na poszczególnych kwestiach wpłynie pozytywnie na przygotowanie drużyny. 

Naprawdę lubię pracować z tymi piłkarzami. Chcą się uczyć, chcą stać się lepsi, a to klucz w byciu piłkarzem. Jeśli jesteś głodny poprawy, a jednocześnie wystarczająco skromny, żeby wiedzieć, że masz nad czym pracować wtedy poprawi się gra całego zespołu.


Źródło: manutd.com

Tagi: Dubaj, Ole Gunnar Solskjær, Treningi

Komentarze - bądź pierwszy