R E K L A M A

+ 0 - MU chce zatrudnić dyrektora technicznego

Ciekawostki marsalis @16.01.2019 | Przeczytano 1390 razy

MU chce zatrudnić dyrektora technicznego

O potrzebie zatrudnienia dyrektora technicznego mówi się już od dawna. Tym razem jest szansa, że życzenia wszystkich kibiców się spełnią. 

Według doniesień Manchester United jest bardzo zainteresowany zatrudnieniem Andrei Berty, obecnie związanego z Atlético Madryt, na stanowisku dyrektora sportowego. 

Klub z Manchesteru ma w planach zmiany w swoich strukturach, zatrudnienie dyrektora technicznego ma być najważniejszym krokiem. Nowa pozycja w klubie planowana jest na lato, jednak zarząd Czerwonych Diabłów chciałby dopiąć formalności już teraz.

Andrea Berta w przeszłości pracował w Parmie i Genoi. W Madrycie pracuje od 2012 roku, początkowo zatrudniony w charakterze dyrektora technicznego, a od 2017 piastuje stanowisko dyrektora sportowego. 

Podczas jego rezydowania w Hiszpanii, Atlético sięgnęło po triumf w La Liga, a także dwukrotnie grało w finale Ligi Mistrzów. 

Innym kandydatem przewijającym się w medialnych doniesieniach jest Paul Mitchell, związany obecnie z RB Lipsk. 

Kwestia zatrudnienia dyrektora technicznego wydaje się być istotna dla zarządu Manchester United. Przyszły manager Czerwonych Diabłów musiałby zgodzić się na współpracę z nowo zatrudnionym dyrektorem technicznym, od tego ma zależeć skłonność zarządu do zatrudnienia trenera. 

Tagi: Andrea Berta, Ciekawostki, Ed Woodward, Manchester United

Komentarze - bądź pierwszy