R E K L A M A

+ +1 - Pierwszy transfer w zimowym okienku

Transfery marsalis @17.01.2019 | Przeczytano 2015 razy

Pierwszy transfer w zimowym okienku

Na Old Trafford trafi Noam Emeran, młody zawodnik francuskiego Amiens.

Manchester United jest już krok od zakontraktowania Noama Emerana, który stanie się pierwszym transferem w bieżącym okienku. 

16 latek potwierdził, że w najbliższym czasie opuści Amiens, a najlepszą drogą dla niego będzie Manchester United, pomimo zainteresowania graczem zarówno Paris Saint-Germain jak i Juventusu. 

Swoje pierwsze kroki w piłce Emeran stawiał w FC Brussels, potem przeniósł się do Amiens. Młody ofensywny zawodnik potrafi grać zarówno na skrzydłach jak i w środku pola. Najczęściej jednak występuje jako lewoskrzydłowy, tę rolę przyjął także w młodzieżowych reprezentacjach Francji. 

Sam zawodnik przyznał, że jednym z jego idoli jest Anthony Martial, a swoją grę wzoruje na Gaëlu Kakucie i Leroyu Sané.

Nie mam jakiegoś silnego wzorca w dorosłej drużynie Amiens, ale podoba mi się styl gry Gaëla Kakuty. Podziwiam też Leroya Sané. 

Moim marzeniem jest zajmowanie się sportem profesjonalnie, zdobywanie trofeów. Jednak najważniejsza w tym momencie jest dla mnie szkoła. Bez szkoły nie ma piłki nożnej.

Rzecz jasna transfer jest bardzo przyszłościowy i nie możemy się spodziewać, że zobaczymy Emerana debiutującego w seniorskiej kadrze w najbliższym czasie. 

Emeran prawdopodobnie pójdzie śladami Aliou Traore, który przeszedł do Manchester United w zeszłym roku. Czeka na niego gra w drużynie u-18 pod okiem Neila Ryana i występy w młodzieżowej lidze. 

Przy dobrych występach szansa gry w rezerwach wydaje się być kwestią czasu.

 


Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Anthony Martial, Leroy Sané, Noam Emeran, Rezerwy, Transfery

Komentarze - bądź pierwszy