R E K L A M A

+ 0 - Martial bliski podpisania nowego kontraktu

Kadra marsalis @18.01.2019 | Przeczytano 727 razy

Martial bliski podpisania nowego kontraktu
Źródło: sky sports

Według Sky Sports News, w negocjacjach na linii Anthony Martial - Manchester United nastąpił przełom i nowy kontrakt jest kwestią czasu. 

Ostatnie negocjacje upadły w październiku, potem Manchester United zdecydował się na przedłużenie umowy z Francuzem o rok, co zapewnione było w klauzuli z obowiązującej umowy. Obecnie Martial związany jest z klubem do lata 2020 roku.

Tony Martial jest w tym sezonie w naprawdę dobrej formie, w klubowym rankingu jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o zdobyte bramki, z 9 trafieniami na koncie. 

Losy Francuza w klubie ostatnio były niejasne, pojawiło się wiele spekulacji, jakoby Martial miał odejść z Manchesteru już zeszłego lata, po konflikcie z José Mourinho. Portugalczyk chciał jednak potem zatrzymać zawodnika na Old Trafford gdy ten złapał zadowalającą formę. 

Władze United są zdeterminowane żeby zatrzymać piłkarza na dłużej widząc w nim podstawowego gracza, wokół którego można budować drużynę. Martial w 2015 roku przechodząc z Monaco do Manchesteru stał się najdroższym nastolatkiem w historii. 

 

 


Źródło: sky sports

Tagi: Anthony Martial, Forma, Kontrakty

Komentarze - bądź pierwszy