R E K L A M A

+ 0 - Solskjær optymistyczny w sprawie kontraktów Martiala i de Gei

Kadra marsalis @24.01.2019 | Przeczytano 765 razy

Solskjær optymistyczny w sprawie kontraktów Martiala i de Gei
Źródło: Sky Sports

Ole Gunnar Solskjær utrzymuje, że Manchester United poczynił postęp w rozmowach kontraktowych z Davidem de Geą i Anthonym Martialem. 

Jakiś czas temu klub zdecydował się na aktywowanie klauzuli, która automatycznie przedłużyła umowy obu zawodników do lata 2020 roku. Cały czas prowadzone są rozmowy nad nowymi, długoterminowymi umowami dla bramkarza i skrzydłowego. 

Według Sky Sports News najbliżej porozumienia jest w przypadku umowy Anthony'ego Martiala. Bardzo możliwe, że zostanie ona ogłoszona w najbliższych dniach. 

Kontrakt kończy się także Juanowi Macie, Anderowi Herrerze i Ashleyowi Youngowi. Trener Czerwonych Diabłów jest jednak przekonany, że Ed Woodward będzie w stanie przedłużyć kontrakty z zawodnikami, którzy są potrzebni drużynie. 

Klub cały czas robi postępy w tej kwestii, ale zostawię te sprawy właściwym osobom.

 

Nie wiem dokładnie jak daleko jesteśmy od porozumienia, ale mam nadzieję, że będziemy mieli dużo dobrych informacji w nadchodzących tygodniach.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Ander Herrera, Anthony Martial, Ashley Young, David de Gea, Ed Woodward, Juan Mata, Kontrakty, Ole Gunnar Solskjær

Komentarze - bądź pierwszy