R E K L A M A

+ 0 - Cole: "Solskjær jest faworytem do objęcia posady trenera"

Byli zawodnicy marsalis @26.01.2019 | Przeczytano 864 razy

Cole: "Solskjær jest faworytem do objęcia posady trenera"
Źródło: Sky Sports

Według Andrew Cole'a Manchester United nie będzie się rozglądać daleko za swoim nowym managerem. Były napastnik Czerwonych Diabłów uważa, że Ole Gunnar Solskjær zostanie na Old Trafford na dłużej. 

Mecz z Arsenalem był ósmym pod wodzą norweskiego szkoleniowca i ósmym wygranym. 

Niesamowite wyniki i wyraźna poprawa stylu gry zawodników Manchesteru United sprawiają, że coraz częściej mówi się o nowym, długoterminowym kontrakcie dla Solskjæra. Jednym  ze zwolenników tego ruchu wydaje się być Andrew Cole.

Patrząc na Ole widzę jak bacznie uczy się wszystkiego związanego z tą grą. Zebrał dużo informacji, rozbił je na czynniki pierwsze i zrobił z nimi to co uważał za słuszne.

Ole zawsze mówi o Sir Alexie i o wpływie jaki na niego wywarł, a także o tym co próbuje osiągnąć ze swoimi piłkarzami. 

Sir Alex Ferguson robił z nami to samo. Rozmawiał z nami, żeby wyciągnąć z nas to co najlepsze. Możecie zauważyć, że Ole też to robi. Po każdym meczu jest na murawie razem z zawodnikami. Wielu współczesnych managerów tak robi. 

Każdy chce wycisnąć z piłkarzy to co mają najlepszego, czasem trzeba podejść i objąć ich ramieniem, pokazać jak ważnym elementem zespołu są dla ciebie. 

Żeby utrzymać pracę trzeba wygrywać spotkania. Jeśli dalej będzie to robił to nikt nie będzie mógł się od niego odwrócić i powiedzieć, że nie zasłużył na pracę bo nie zrobił tego czy tamtego. 

Jeśli Manchester United pokona PSG i wygra w międzyczasie z Burnley to chyba nie ma sensu patrzeć na dalszy rozwój wypadków. 

Jedyny problem jaki tu widzę to możliwość powtórki historii Roberto Di Matteo w Chelsea. Wygrał Ligę Mistrzów, a od następnego sezonu to on był trenerem podejmującym wszystkie ważne decyzje. Trochę go to przerosło. 

Drużyna Solskjæra ma teraz szanse na skończenie w TOP4 i dobry wynik w Lidze Mistrzów. Gdyby Mourinho był trenerem wszyscy by powiedzieli, że to niemożliwe. 

Myślę, że Ole jest mocnym kandydatem na objęcie posady managera na stałe. Myślę, że fanom spodobałaby się ta decyzja.

 


Źródło: Sky Sports

Tagi: Andrew Cole, Ole Gunnar Solskjær, Trenerzy

Komentarze - bądź pierwszy