R E K L A M A

+ +1 - Williams odchodzi do Shrewsbury Town

Transfery marsalis @31.01.2019 | Przeczytano 843 razy

Dotyczy: Ro-Shaun Williams, Shrewsbury Town

Williams odchodzi do Shrewsbury Town
Źródło: twitter

Obrońca Czerwonych Diabłów Ro-Shaun Williams przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do ekipy Shrewsbury Town. Kwota transferu nie została ujawniona, zawodnik podpisał 2,5-letni kontrakt.

20-latek wielokrotnie występował jako kapitan drużyny U-23 prowadzonej przez Ricky'ego Sbragię, pokazując na boisku zdolności przywódcze i umiejętność kierowania środkiem defensywy. 

Zawodnik dwukrotnie znalazł się w kadrze meczowej seniorskiej drużyny w sezonie 2015/16, nie wszedł jednak na boisko. Został także zabrany na ostatnie tournée po Stanach Zjednoczonych. 

Williams nabywał doświadczenie przechodząc przez szczeble akademii Manchesteru United, grając zarówno na angielskich boiskach jak i w młodzieżowej Lidze Mistrzów. 

Ekipa Shrewsbury Town zajmuje obecnie 19. pozycję w League One (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii) posiadając na swoim koncie 31 punktów po 29 spotkaniach. Nowa drużyna Williamsa ma też przed sobą powtórkę pucharowego spotkania przeciwko Wolves. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się remisem 2:2. 

Wszyscy w klubie życzą Ro-Shaunowi Williamsowi wszystkiego co najlepsze na nowej drodze kariery. 


Źródło: manutd.com

Tagi: Juniorzy, Ro-Shaun Williams, Shrewsbury Town, Transfery

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 31.01.2019, 11:53, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert
Dziwny transfer, miał lepsze papiery od paru gagatków którzy pozostali

Komentarze (1)