R E K L A M A

+ 0 - Martial 2024!

Kadra marsalis @31.01.2019 | Przeczytano 847 razy

Martial 2024!

Klub oficjalnie potwierdził przedłużenie kontraktu z Anthonym Martialem! 

Manchester United z przyjemnością informuje, że Anthony Martial podpisał nowy kontrakt, który obowiązywać będzie do czerwca 2024 roku, z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok. 

Martial w barwach Manchesteru United rozegrał do tej pory 162 spotkania strzelając 46 bramek. 

Francuz skomentował nowy kontrakt:

Uwielbiam czas spędzony w tym klubie. Od dnia, w którym przyszedłem na Old Trafford czułem, że jestem częścią rodziny Manchesteru United, jestem oszołomiony ciepłem i miłością jaką emanują Nasi kibice, cały czas zadziwiają mnie swoim dopingiem.

Chciałbym podziękować Ole i całemu sztabowi trenerskiemu za wiarę w moje umiejętności i pozwolenie mi wejścia na wyższy poziom w swojej grze. Ten klub jest nastawiony na zwycięstwo i myślę, że kolejne trofea nie są aż tak odległe.

OGS powiedział:

Anthony to jeden z tych naturalnie uzdolnionych zawodników, z którymi każdy trener marzy aby współpracować. Jak na tak młodego piłkarza wykazuje się boiskową inteligencją, co w połączeniu z jego niesamowitym talentem daje wspaniałe prognozy na kolejne lata kariery. To jest idealne miejsce dla Anthony'ego aby kontynuował swój rozwój i stał się światowej klasy napastnikiem, jesteśmy szczęśliwi, że przedłużył swoją umowę.


Źródło: manutd.com

Tagi: Anthony Martial, Kontrakty

Komentarze - bądź pierwszy