R E K L A M A

+ 0 - Solskjær: "Możemy wejść do TOP4 szybciej niż zakładaliśmy"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @02.02.2019 | Przeczytano 967 razy

Solskjær: "Możemy wejść do TOP4 szybciej niż zakładaliśmy"

Ole Gunnar Solskjær twierdzi, że Manchester United może zawitać w TOP4 szybciej niż sam trener się tego spodziewał. 

Gdy Ole Gunnar Solskjær przychodził na Old Trafford drużyna z Manchesteru traciła do TOP4 aż 11 punktów. Teraz, po serii zwycięstw, różnica między Zjednoczonymi, a miejscem dającym uprawnienia gry w Lidze Mistrzów to zaledwie 2 oczka (zakładając +3 punkty po meczu z Leicester City). 

Luty będzie ciężkim miesiącem dla norweskiego szkoleniowca, jego drużyna zmierzy się między innymi z londyńską Chelsea, a także podejmie w Lidze Mistrzów Paris Saint-Germain. Boss jest jednak przekonany, że jego ekipa sobie poradzi z wyzwaniem.

Myślę, że drużyna ma wystarczające argumenty żeby sobie poradzić. Jesteśmy teraz ze sobą sześć tygodni, znamy swoje mocne i słabe strony.

Myślę, że sprostaliśmy póki co wszystkim wyzwaniom. Może te dwa stracone gole przeciwko Burnley były delikatnym zawodem, ale myślę że pomoże nam to wejść na kolejny poziom. Myślę, że dobra gra sprawiła, że daliśmy sobie szansę na wdarcie się do czołowej czwórki nieco szybciej niż zakładaliśmy. 

Skupiamy się na najbliższym spotkaniu przeciwko Leicester. Potem wyjazdowe spotkanie z Fulham, które też nie będzie należało do łatwych. 

Potem czekają nas "wielkie mecze". PSG, Chelsea i Liverpool. Przed nami ciężki miesiąc, ale poradzimy sobie, jesteśmy gotowi.

Mam duży komfort jeśli chodzi o szerokość składu, tylko Marcos Rojo jest niedostępny. Reszta zawodników jest zdrowa i gotowa do gry. 

Lista spotkań luty 2019:

03.02 - vs. Leicester City

09.02 - vs. Fulham

12.02 - vs. Paris Saint-Germain (Liga Mistrzów)

18.02 - vs. Chelsea (FA Cup)

24.02 - vs. Liverpool

27.02 - vs. Crystal Palace


Źródło: Sky Sports

Tagi: Forma, Liga Mistrzów, Ole Gunnar Solskjær, Premier League

Komentarze - bądź pierwszy