R E K L A M A

+ 0 - Juventus i Bayern monitorują piłkarza MU

Transfery marsalis @06.02.2019 | Przeczytano 1036 razy

Juventus i Bayern monitorują piłkarza MU

ESPN podaje, że Juventus i Bayern Monachium to jedne z klubów, które obserwują młodego bramkarza Manchesteru United - Deana Hendersona. Zawodnik Czerwonych Diabłów nie przestaje imponować podczas swojego pobytu na wypożyczeniu w drużynie Sheffield United.

Reprezentant Anglii w drużynie u-21 znalazł się na radarach europejskich gigantów, oprócz Juventusu i Bayernu sytuację bramkarza obserwują także Arsenal i Tottenham. 

Henderson podpisał latem 2 letni kontrakt z Manchesterem United, z opcją przedłużenia go o kolejny rok, po tym jak zaimponował na wypożyczeniu w Shrewsbury. Bramkarz trafił wtedy do drużyny roku League One. 

Dean Henderson zachował już 10 czystych kont w lidze, czym pomógł w znacznym stopniu swojej drużynie, Sheffield United, w zajęciu bardzo dobrego, trzeciego miejsca na obecnym etapie rozgrywek Championship. 

Manchester United chciałby rzecz jasna utrzymać w swoich szeregach utalentowanego zawodnika, ale może mieć z tym sporo kłopotów w obliczu zainteresowania europejskich klubów z najwyższe półki. 

Obecnie w hierarchii bramkarzy Manchesteru United, Henderson znajduje się teoretycznie na czwartym miejscu, za Davidem de Geą, Sergio Romero i Lee Grantem

 


Źródło: ESPN

Tagi: Bramkarze, Dean Henderson, Kontrakty, Spekulacje, Transfery

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 07.02.2019, 15:50, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert
Sprzedać i podpisać z klauzulą wykupu za 30-40 mln.

Komentarze (1)