R E K L A M A

+ 0 - Merson: "Sánchez stracił głód gry"

Klubowe marsalis @17.02.2019 | Przeczytano 1723 razy

Merson: "Sánchez stracił głód gry"
Źródło: Sky Sports

Paul Merson stawia diagnozę słabej dyspozycji Alexisa Sáncheza.

Nie da się ukryć, że Chilijczyk jest cieniem piłkarza, który zachwycał kibiców angielskiej piłki nożnej podczas swojego pobytu w Arsenalu. 

Alexis jest jednym z nielicznych piłkarzy, których gra nie uległa wyraźnej poprawie po przyjściu na Old Trafford Ole Gunnara Solskjæra. Wyraźnie przegrywa on rywalizację o skład z Marcusem Rashfordem, Jesse Lingardem i Anthonym Martialem

Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję zobaczyć starego Sáncheza, ale nie widzę w jego oczach pewności siebie i głodu gry. 

- powiedział Merson.

Pierwsza myśl jaka przychodziła do głowy myśląc o tym piłkarzu to fakt, że na boisku zawsze jeździł tyłkiem po murawie. Mając niesamowite umiejętności pracował tak samo ciężko jak inni piłkarze. Teraz tego nie widzę. 

Sánchez stracił głód gry, to wielka szkoda bo był naprawdę dobry. 

Chilijczyk może wpaść do tej samej szuflady co Mesut Özil, piłkarza zarabiającego krocie, którego występy nie usprawiedliwiają tak dobrej pozycji finansowej. 

Charlie Nicholas dodał:

Ludzie cierpią patrząc na to co dzieje się z Alexisem. Kiedyś był prawdziwym wojownikiem z ogromnym talentem. Od czasu do czasu będzie zaliczał dobre występy, ale nigdy z taką konsekwencją jak kiedyś. 


Źródło: Sky Sports

Tagi: Alexis Sánchez, Forma, Paul Merson

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 31.03.2020, 14:05, #1 Zwiń/Pokaż komentarz VictorGGMU

Komentarze (1)